usis - mkm
ucuncubinyil.com
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
satılık maktas ve bitirme
Arkadaşlar merhaba,
2018 ve 19 yıllarında yaptığım konstrüksiyon - mekanik ve konstrüksiyon - tasarım/analiz proje ve bitirme tezi satılıktır. İlgilenenler DM


gönderen: pcgamer - 30/10/2020 - 07:58
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
Physical Graffiti
(30/10/2020 - 09:06)
Satmaktaki amacın nedir bunu? Bilime faydan olsun diyorsan açık paylaş herkes yasal ölçüde faydalansın, atıf da versin sana.
pack
(30/10/2020 - 09:10)
Burasi ticarethane mi hocam? Biz zamaninda neden bedavaya paylastik onca maktas, bitirme? Bizim aklimiz yok muydu bunu ticarete dokmeye? Burayi bari kirletmeyin. Yeni arkadaslar, arsivden bir suru maktas bitirme tezi indirebilir. Boylelerine itibar etmeyin !
njke
(30/10/2020 - 12:28)
paraya ihtiyacın olduğu için mi yapıyorsun bunu bilmiyorum ama yapılan çok yanlış ve mühendislik adına yakışmıyor. Projeler ve bitirme tezleri yıldızın en fazla ´aktif mühendislik´ yaşandığı derslerden ve bir çok dersten daha çok şey öğretiyor benim görüşümce. Bunu satın alan arkadaşlar arttıkça (illaki alıcak insanlar var yıldız, itü, odtü farketmez) piyasada ki sadece teorik mezun olmuş ama kolay yola kaçmış mühendis artıcak buda sektörü uzun vade de kötü etkiliyor. Aklı olan insan internetten bedava tonlarca ulaşabiliceği her konu üzerine makale varken bunu seçmez diye umut ediyorum.
ShukuMatraK
(30/10/2020 - 14:31)
Burası yeri değil. Bir sürü site falan var insanların emeklerini para karşılığı satan siteler. A305 yardımlaştığımız düzgün bi site. Benim proje ve tezimi isteyen arkadaşlar mesaj atsın gönderim ben. Boş adamsın
Alone_Wolf_Pack
(30/10/2020 - 15:39)
Adam senin yaptığın teze ya da maktas niye para versin ki yapabiliyorsa zaten yapar kendisi. Para da verecek olsa eminim sana vermez çünkü bu işin ticarete dökmüş olanlar var. Sen konuyu söylüyorsun sana sıfırdan yeni bitirme ve maktas yapıyorlar. O yüzden boş bir başlık açmışsın.

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.