usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
mesleki alan stajları hakkında
arkadaşlar staj yaptığımız yerden herhangi bir nedenle ayrılmak istersek ne yapmalıyız? yeni staj yeri bulduğumuz zaman yine aynı işlemleri yapıp normal devam mı ederiz?
ayrıca mesleki 1 - 2 de ne yaptınız(konstrüksiyon dalı) kısaca bahsedebilir misiniz?


gönderen: uiejöv - 20/06/2018 - 13:05
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
Jazztopher
(20/06/2018 - 20:16)
konstrüksiyon stajımı ford´da yaptım. hangi ekipte yer aldıgına göre farklı işlerin oluyor. ben daha çok çizim programlarının kullanımını izledim ve kendim birkaç çizim üzerinde düzenleme yaptım. sanırım program siemens nx idi, ayrıca catiaya da giriş yaptılar.
myman
(20/06/2018 - 22:43)
birinde jazztopher ın bahsettiği gibi çizimler tasarımlar görürsün, diğer stajda ise fabrika organizasyonu üzerine çalışırsın. ik, tedarik zinciri, üretim endüstrisi, muhasebe-finans, kalite vs tüm departmanlarda takılırsın

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.