usis - mkm
ucuncubinyil.com
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
azami süreyi düşünen arkadaşlar-motivasyon içindir
Arkadaşlar bende sizin gibi son anda mezun oldum. Geçen dönem 11 ders verdim yaz okulu ile birlikte şunu söyleyebilirim.Ben Anadolu Teknik lisesi mezunuyum benim girdiğim dönemde katsayı problemi vardı.0.3 alan dışı 0.8 alan içiydi.Sonra onu 0.13 0.15 yaptılar.Demek istediğim o zaman onu düşünmedim sadece 0.3 ´e göre çalıştım.Azim ile düzenli çalışan -sınav akşamı değil- büyük başarı elde ediyor.Bu geçen dönemde bitirme tezini verdim.Yalan söylemiyorum her gece çalıştım sabahlara kadar doğru sonuçlar elde etmeye çalıştım.Son gün 3 saat uyudum sonra yanlışlık çıktı eksik daha doğrusu tam 12 saat kalkmadım bilgisayardan hiç kalkmadım sadece tualete gittim.Başarı kolay olmuyor.Ben de sizin azim gösterip mezun olacağınıza kalbi duygularımla inanıyorum.ÖNCE KAFANIZDA MEZUN OLUN SONRA DİPLOMADA.


gönderen: uçan_kefal - 26/02/2021 - 11:03
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
dojeve
(26/02/2021 - 11:41)
@uçan_kefal e ek olarak ve dersleri mezun olduğum zamana kadar takip etmemiş biri olarak ;online eğitim olmasının avantajı katılamadığın dersi sonradan da izleyebilmeniz.Benim tavsiyem dersleri eksiksiz olarak izleyin arkadaşlar.İzlerken hocanın ağzından ne çıkarsa not alın.Derste çözülmüş soruları tekrar çözün.Sadece dersi tekrar izleyip,not alarak ve derste çözülen soruları çözerek emin olun sınavlarda geçer not alma ihtimaliniz çok çok yüksek.Bazı hocaların dışında,hoca sınav kağıdına baktığı zaman sizin dersleri takip ettiğinizi gayet sezebiliyor ve puanlamasını ona göre yapıyor.Asla ve asla boş bir kağıt göndermeyin,konuyla ilgili ne biliyorsanız doğru ya da yanlış sınav kağıdınıza yazın.

Ödev,quiz ne varsa eksiksiz katılım sağlayın.Yapamayacağınız,çalışamadığınız durumlarda bile öyle ya da böyle tamamlayın.İster 10 puan ister 20 puan olsun,gönderin

Sınavdan birkaç gün önce de aldığınız notları tekrar edin ve varsa elinizdeki geçmiş sınav sorularına ya da konu ile alakalı çözümlü herhangi bir soruya göz atın.

Bu bahsettiğim şeyler işyükü olarak gözünüzü korkutmasın.Sadece dersi takip ederek herhangi bir dersten başarılı olma ihtimaliniz neredeyse garanti.Tecrübeyle sabittir :) Kolay gelsin

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.