usis - mkm
ucuncubinyil.com
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
ford otosan mülakat
Merhaba arkadaşlar, umarım işleriniz yolundadır. Ford otosan´da İK tarafından arandıktan sonra İngilizce sınavını geçtim ve 2. aşamada haftaya bölüm müdürleriyle görüntülü görüşeceğim. Bu aşamada ne tür sorular soruluyor? Daha önce bu tecrübeyi yaşamış arkadaşlar özelden bana yazabilir mi?
gönderen: trbzn61 - 10/10/2020 - 12:50
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
myman
(10/10/2020 - 18:36)
yeni mezunsan, staj yerlerindeki yaptığın işler sorulur. ford otosan genel olarak yoğun bir yerdir, konuşmalarını pes etmeme, hırs ve fazla çalışma üzerine kurarsan iyi not alırsın.

bir de yapacağın işle ilgili ne biliyorsun, otosana ne katarsın, bu işin gerekliliği nelerdir gibi sorular yönelir. zayıf yönlerini sorarlar ve bunu sorumluluğunla kıyaslarlar.

ben üretim tarafı(gölcük) için diyorum, arge tarafı için başka türde yapı olabilir. üretim için bakacak olursak, fazlaca fazla mesainin olduğu ve, stresin de ön planda olduğu bir yer fakat bir o kadar da öğreticidir.

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.