usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
bluetooth kulaklık
Merhaba,

Hiç kullanılmamış, kutusunun jelatini bile açılmamış, Desibel marka, K550 model, istenilirse bluetooth ile istenilirse kablolu olarak kullanılabilen kulaklığımı satmayı düşünüyorum. Normal fiyatı 259 TL iken, ben 200 TL düşünüyorum(pazarlık payı yoktur). Geçen sene Vestel Z20 telefon aldığımda yanında hediye olarak verilmişti ve o zamandan beri hiç açmadan, kutusundaki jelatini bile yırtmadan dolapta muhafaza etmiştim. Hiç müzik dinlemediğim için ve şimdi derslerden fırsat olduğu için (İTÜ Konstrüksiyon´da yüksek lisanstayım) ve açıkçası paraya da ihtiyacım olduğu için anca satabiliyorum. İlgilenen arkadaşlar olursa mesaj atabilir. Tamamen sıfır olup, en ufak bir şüphe duymanıza gerek kalmadan gönül rahatlığıyla albilirsiniz zira tekrar belirteyim ki jelatininde bile en ufak bir çizik dahi yoktur. Çok titiz bir insan olduğum için aylık detaylı ev temizliklerimde, kutusunun jelatinini bile nemli bir bezle silerek muhafaza ettim.

Not: Sonuçta elektronik cihaz olup sarsılmaması için kargoya bile vermeden direkt istediğiniz yere getirebilirim. Yıldız kampüsü veya Davutpaşa kampüsüne bile getirtip teslim alabilirsiniz veya metro, metrobü veya tramvayla istediğiniz yere gelip verebilirim.

Ek: Ürünün tanıtım videosunu aşağıdaki linkten bulabilirsiniz. Tıpkısı olup renklerine kadar aynıdır. Videodakine ek olarak fazladan taşıma kılıfı da paketin içinde hediye olarak çıkıyor(kutuyu açmadığım için bilmiyorum ama kutu üstünde "Taşıma Kılıfı Hediye" şeklinde bir ibare de vardır.).

https://www.youtube.com/watch?v=lnPG4okgRJo

Herkese başarılar


gönderen: Vito Corleone - 02/10/2019 - 13:09
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
piranha_
(02/10/2019 - 16:01)
iyi günler. ekmeğinin önüne taş koymak gibi olmasın ama fiyat biraz yüksek sanki. Satış fiyatı belirlemeden önce pazar araştırması yapmak lazım, nitekim belirttiğin kulaklık yaklaşık on farklı sitede 98 - 130 lira aralığında bulunabiliyor. Fiyatı ona göre belirlersen daha gerçekçi olur sanırım... Neyse iyi günler, umarım para sıkıntını çözersin.
Vito Corleone
(02/10/2019 - 17:22)

Hadi yaa o kadar düşük fiyata var mı? Ben direkt Vestel´in sitesinden bir de yaygın teknoloji mağazasından baktım. O senin baktıkların Aliexpress filan mı gemiyle 1 aya gelenlerse indirmem, zaten direkt ayağına kadar getiriyorum ama kargoyla 3-5 güne gelecekse gerçekten yüksek olur. En iyisi dur biraz bakayım sitelere

Vito Corleone
(02/10/2019 - 17:31)

Evet haklısın 119 TL´ye ve 140 TL´ye varmış. Orijinal fiyatı 259 TL. Benim bilgisayarda gmail açık hem oradaki reklam ayarlarından hem de bir program yüklü ve bu program reklamları otomatik göstermediğinden şimdi telefondan bakınca gördüm. Uyarı için teşekkür ederim.

Hay şansıma yaa, bu sitelerin de tam indirim yapacağı tuttu. Şimdi ne desek fiyata? Neyse aganın eli tutulmaz, ilgilenen olursa özelden mesaj atabilir, fiyatı orda konuşabiliriz.

matkap737
(03/10/2019 - 11:06)
vito 20 tl tiko para ne dersin ?
Vito Corleone
(03/10/2019 - 12:06)

Yok kardeşim sağ ol

napcan62
(03/10/2019 - 14:12)
vestel kulaklık mı? üzerinde 20 tlni alırım :) bu arada ben aliexpressten kulaklık aldım. çok iyi. tavsiye ederim.
iturkmen131
(04/10/2019 - 08:38)


Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.