usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
the godfather adlı kullanıcı
Seni benle, beni de senle karıştırıyorlar dostum. Bu böyle olmaz. Buna bir çare bulmamız lazım. Birimizden biri fazla(biliyorum fazlalık benim :) ).

Buralar ikimize dar. kOZLARIMIZI PAYLAŞALIM (Yine aynı şey oldu, sürekli Caps Lock´u açıkken kapalı sanıp kapalıyken açık zannediyorum)

Not: Hakkaten kullanıcı adımızı değiştirebiliyor muyuz?


gönderen: Vito Corleone - 02/02/2019 - 06:40
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
hsnfrt
(02/02/2019 - 06:46)
vito başkan mesleki seçmeli önerebilirsin :)
yazddığın önerilere baktım yine de başka önerebileceğin var mı?
bir de senin verdiğin dersler varsa onlar hakkında bilgilerini paylaşırsan hani klasikmi test mi yüksek verilibirmi gibisinden çok seviniriniz :)
The Godfather
(02/02/2019 - 14:50)
Bu godfather serisi oldukça beğendiğim, tekrar tekrar izlediğim bir seri, özellikle ilk 2 film. Sinema tarihinde de yeni bir çağ açtı desek yeridir. Hatta türkiyedeki çakma populist dizilere bakarsak, onların bile ana karakterleri bire bir bu seriden uyarlama, senaristlerin bile bilinçaltına işlemiş kopamıyorlar, dünyada da böyle.

Bence karıştırmıyorlardır ama isim değişiyorsa @Realvitocorleone al @realdonaldtrump misali :D
Vito Corleone
(03/02/2019 - 01:49)

@hasnfırt hangileri açılıyor hangileri açılmıyor yazabilirsen ve bildiğim bir ders ise tabii yorum yapar yardımcı olmaya çalışırım.

@TheGodfather aynen öyle ben de çok beğenmiştim. Uzun zamandır izlemiyorum ama film izlemek istesem yine onu izlerdim heralde. Ama asıl konumuza dönersek senle beni karıştırıyorlar. Ben de bir takılayım diye başlık açtım :) Yoksa hakiki tosun paşa benim :D


Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.