usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
saygıdeğer öğretmenlerim, bir bakar mısınız
Uzun zamandır a305´e giremiyorum. Kendimi geliştirmek için o sınav benim şu sınav senin durmadan çalışıyor; en olmadı kitap okuyor, bazan da akşamları radyo dinliyorum. O yüzden mesaj kutuma gelen sorular olmuş, maalesef bazılarını zamanı geçtiği düşüncesiyle cevaplamadım. Ama yine de bu sorulara cevap bulamadıysanız yine sorabilirsiniz, elimden geldiğince seve seve yardımcı olurum.


Gelelim asıl konumuza;

Sayın hocalarım,

Evet burayı bütün hocalarımız okumuyor ama araştırma görevlileri ve bazı hocalarımın da ara ara okuduğunu biliyorum. O yüzden yazmak istedim.

Hocalık -hele hele üniversitede öğretim görevliliği-, ne kadar güzel ne kadar da kutsal bir meslek. Ben mezunum, ama bölümde okurken dersine girsem de girmesem de bütün araştırma görevlilerinden tutun da profesörlere kadar koridorda ne zaman görsem, derslerde veya tesadüfen ne zaman karşılaşsak onlara selam verir, saygılarımı arz ederdim. Çünkü bu iş, ziyadesiyle saygıyı hak ettiğini, bir konu üzerine tez yazmanın, araştırma yapmanın, akademik bir makale yayımlamanın bilime bir katkı olduğunu düşünüyorum. Bu şerefe ben de nail olmak çok isterdim ama akademik personel olabileceğimi sanmıyorum. Keşke ben de olsam, hayat bu ya belki bir gün kısmet olur. Ama olmasa da her zaman en derin hürmetlerimle sizleri selamlıyor ve sizlere imrenerek bakıyor olacağım.

Hasılı öğretmenler gününüzü kutluyorum, ellerinizden öperim. Çalışmalarınızda, makalelerinizde kolaylıklar diliyorum. Hepinize saygılarımı arz ediyorum.gönderen: Vito Corleone - 24/11/2018 - 08:10
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
92alpi
(24/11/2018 - 11:06)
Teşekkür ederim Vito, bende sağlıklı ve esenlik dolu çalışmalar ve hayat dilerim :)
Vito Corleone
(25/11/2018 - 04:32)

Çok sağolun hocam :)

pcgamer
(25/11/2018 - 16:21)
@92alpi ben de*

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.