usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
müslüm
Adım Vito, mekanın müdavimlerindenim. Okulumu seviyorum, şereften yoksun Amerikan Hollywood filmlerinde verilmeye çalışılan "Okul nefret edilmesi gerekilen bir yerdir, okul arkadaşları ise saftır" gibi saçma sapan bir ergen tarzla oluşturulan ana düşünceyi bir kez daha yıkıyor; bu hususta okul kadar güzel bir yerin, öğrenmek kadar güzel bir zevkin olmadığını ve reklamlardan sonra da bize bu duyguları tattıran "müslüm" kullanıcı adıyla, her zaman sorulara verdiği cevaplarla, yorumlarıyla, derste aldığı notlarını da serbest kürsüde hep paylaşarak yardımcı olan bu kardeşimize herkesin içinde, herkes adına -mezun olsam bile- teşekkürü bir borç biliyorum. Saolsun var olsun.

Yalnız Müslüm, en son gördüğümki gibi saç baş karışmışsa; şu saçları kestir bak. Güzel adamsın, kalbin gibi görünümün de tertemiz, temiz temiz gez. Yanlar makina, üstler makas, bu kadar basit yav.

Derslerinde başarılar dilerim kardeş.


gönderen: Vito Corleone - 08/06/2018 - 10:25
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
5nbirk
(08/06/2018 - 10:50)
Boş
müslüm
(08/06/2018 - 11:58)
Eyvallah vito biz özgür olamıyoruz bırakta bari saçlar özgür olsun :)

Eski mezunlara baktığımızda dayanışma ve paylaşımın ön safhalarda olduğunu görüyoruz. Ne güzel bir şey fakat şuanki arkadaşlar bir dersr gitmesen o günün notunu bile istediğinde vermeyen baya kişiler var ve bence bu da çok çirkin bir olay. Bilgi her zaman erişilmeli ve paylaşılmalıdır yoksa o bilgi kelime ,cümle ya da bir paragraftan öte bir şey değildir.

a305teyim.com un eski ruhunu yakalaması ümidiyle...

Bütlerde herkese başarılar dilerim.

İyi tatiller.
KBLYMN
(08/06/2018 - 14:58)
aynen beyler paylaştıkça çoğalır ;)
Vito Corleone
(09/06/2018 - 04:22)

@5n1k ne yapsaydım, kuru kuruya teşekkür mü etseydim? Adam o kadar uğraşmış, taramış, şırlank diye koymuş defterlerinin tamamını. Benimki de biraz süsleyip, "yarım ele gönül alma" çabası işte. Hani insanca bir gönül bağı, ne bileyim yüzde bir tebessüm filan...Bunun nesine boş diyorsun?

Şöyle her boka bir sözünüz var ya. Sen başlık açıp bir adım atsaydın. Hadi diyelim ki ben önce davrandım, sen sonradan gördüysen de en azından yorum olarak "boş" diyeceğine "Teşekkür ederiz Müslüm kardeş" diyebilseydin, bir sevgi veya bir sempati gösterebilseydin. Zaten ne biçim insanlarsınız anlamıyorum ki...

KBLYMN
(09/06/2018 - 15:40)
@vito bos der ama kendi isine yaricak bisey olsa hemen ooo kardeshimmm moduna girer bunlar. Senin isine belki yaramicak ama sen adama herkes yerine tesekkur etmis oldun saolasin.
müslüm
(09/06/2018 - 18:10)
Çok sağolun arkadaşlar.

Bilgi paylaştıkça değerlidir.
Vito Corleone
(10/06/2018 - 02:03)

@KBLYMN Saolasın Kubi

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.