usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
kanada dil okulu
Kanada´ya dil okulu veya herhangi bir nedenle gidenler önerileriniz var mı,öğrenci vizesiyle çalışmak nasıl kalacak yer ucuza nasıl buluruz görüş ve önerilerinizi bekliyorum.


gönderen: splinter usta - 07/11/2017 - 13:44
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
bakaramakara
(07/11/2017 - 22:36)
lan bana soylesene :) buralara niye yazıyosun arkadasım var orda. Dil okulu için toronto ya gitti gelmedi. Ortamından kalıcak yerine her seyin hazır. Hızlı adaptasyon garantisiyle :)
cem_okyay
(12/11/2017 - 16:44)
Cok turk olmasin diyorsan ILSC ye git. ILAC diyenler cikacak kanma sakin ikisine de gittim cidden ilac berbat, kalcak yer aile yani yemekli flan aylik 600-700 dolara buluyorsun ama biraz uzakta oluyor okula aile yani yerleri ben ilk seferinde bir saatte gidiyordum ikinci sefer de airbnb den oda kiraladim o biraz daha pahali oldu acikcasi, dil okulu icin verilecek vizede calisma iznin yok ama kacak gocek calisabilirsin bazi yerler var oyle saati 15 dolara flan eger tip aliyorsan saati 12 dolar oluyor ama tip li yer cok daha iyidir cunku en az yuzde 10 tip birakiyor herkes. taksimde kanada kultur merkezi var gs lisesi karsisinda cikmaz sokak da zaten gorursun orayi ara randevu al oyle git her turlu bilgiyi verirler cok da yardimci oluyorlar

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.