usis - mkm
ucuncubinyil.com
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
otobüs saatlerinizi de sizide güvenlik yönetmeliği
Otobüs Saatlerinizi de Sizide Güvenlik YÖNETMELİĞİNİZİDE...

YETMEDİMİ YTÜ ÖĞRENCİLERİNİN ÇEKTİKLERİ!! (ARTIK SON HADDEYE GELDİM)

YETER ARTIK BE OKULA GELMEK İSTEMİYORUZ BİZE LAYIK GÖRÜLEN BU LANET ULAŞIM SİSTEMİ YÜZÜNÜZDEN!

41AT İLE GELMEYE ÇALIŞIYORUZ KAPIDAKİ GÜVENLİK GÖREVLİLERİ HERKESİ OTOBÜSTEN İNDİRİYOR VE TURNİKELERDEN ZORLA GEÇİRİYOR. OTOBÜS ŞÖFÖRÜDE OTOBÜSTEN İNEN ÖĞRENCİLERİ ALMIYOR BASIYOR GİDİP EN İLERİDE RİNG BEKLEYEN ÖĞRENCİLERİ ALIYOR YADA HİÇ ÖĞRENCİ ALMADAN BASIP DURAĞINA GİDİYOR!!

BU DURUMDA YA RİNG BEKLİCEKSİN YADA 15 DK YUKARIYA KADAR YÜRÜYECEKSİN.
HAVA GÜZEL OLSA BİLE YÜRÜYÜNCE İNSAN TERLİYOR (TERLİ TERLİ DERSE GİRMEKTEN BIKTIK BE!!!)
YADA HAVA KÖTÜYSE NE YAPICAZ BİZ? YA DERSE GEÇ KALICAZ YADA MECBUR ÜŞÜYE ÜŞÜYE ISLANA ISLANA YÜRÜYÜCEZ.
NİYE YÜRÜYON RİNG BEKLE KARDEŞİM DİYORSANIZ ULAN RİNG Mİ GELİYOR BE KAPIYA ARTIK? 15 DAKİKA RİNG BEKLEYENE KADAR ZATEN YÜRÜMÜŞ OLUYORSUN YUKARIYA. EE RİNGİN BİDE KALKMASI OKULU DOLAŞMASI VS. VAR.

DAHA NE DİYİM SİZE BEN NORMALDE ŞU KAPIDAKİ PROBLEMLER OLMASA 1 SAATTE ZOR GİDİYORDUM DERSLERİME ŞİMDİ 75 DAKİKA ÖNCEDEN EVDEN ÇIKMAM GEREKİYOR. LANET OLSUN BÖYLE SİSTEME!

OTOBÜSLERİN DOLULUĞUNDAN BAHSETMİYORUM BİLE. 20DAKİKADA BİR 41AT VAR AMA İLK DURAKTAN SONRA OKULDA ÖĞRENCİYİ BIRAK OTOBÜSÜN İÇİNE SİNEK GİRECEK KADAR YER KALMAYINCAYA KADAR DOLUYOR. ÜSTELİK ŞÖFÖRLERİ KLİMANIN İCADINDAN BİHABER. KAÇ KERE UYARDIM ŞÖFÖRLERİ BAĞIRDIM TAKMIYORLAR BİLE. BİZZAT ŞİKAYET ETTİM PLAKALARINI ALDIM KAÇ TANESİNE CEZA YAZDIRDIM (TOPLAMDA 2000TL DEN FAZLA) AMA HALA AYNI ŞEKİLDE DEVAM EDİYORLAR, KESİNLİKLE KLİMA AÇMIYORLAR.

(SİZDE İETT DESTEK TWİTTER HESABINDAN OTOBÜSÜN KAPI NUMARASINI FOTOĞRAFINI ÇEKEREK ŞİKAYET EDEBİLİRSİNİZ, ŞAYET OTOBÜSÜN İÇİNDEKİ SICAKLIKTAN RAHATSIZ OLUYORSANIZ HEMEN FOTOĞRAFINI ÇEKİN VE TWİTTERDAN ŞİKAYET EDİN 450 LİRA CEZA YAZIYORLAR.)

BUNA BİR DUR DEMENİN ZAMANI GELDİ ARTIK. ÖNCEDEN 5DKDA BİR OLAN RİNGLERİ 15 DKYAPMANIN MANTIĞI NEDİR? ÜSTELİK OKUL NUFUSU YENİ GELEN VE MEZUN OLAMAYAN ÖĞRENCİLERLE HER SENE ARTTIĞI SÜRECE AKSİNE RİNGLER 3 DAKİKADA BİR KALKMALI (ÖZELLİKLE YOĞUN SAATLERDE)

BİZ İSYAN ETMEZSEK BİZ SESİMİZİ DUYURAMAZSAN ÖZEL ARACINDA GELEN YÖNETİMİN BAŞINDAKİ ŞAHISLAR NASIL ÇÖZÜM BULACAKLAR BİZİM PROBLEMLERİMİZE?

GEREKİRSE REKTÖRLE GİDİP KONUŞMAK GEREKİYOR ARKADAŞLAR BU OKULDA BİNLERCE ÖĞRENCİ SABAH BU REZİLLİĞİ ÇEKİYOR. YETER ARTIK!!!


gönderen: enes13mes - 24/09/2017 - 14:00
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:

HİÇ YORUM YOK, İLK YORUMU SEN YAP!

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.