usis - mkm

AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
Academix Work and Travel indirimleri
Türkiye’de Gençlik Turizmi’nin önde gelen ismi Academix ile 2008 Work and Travel
programına katılma fırsatını kaçırmayın
Erken kayıt dönemi için son 2 hafta !!!
1 Ocak 2008 tarihine kadar kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize 100 $ erken kayıt indirimi !!!
Alanında lider ACADEMIX’ten bir ilk daha !!! Daha önce hangi şirketle gitmiş olursanız olun geçmişte Work and Travel Programına katılmış olan tüm öğrenciler bu yıl Academix ile Work and Travel da 100 $ daha indirim kazanıyor !!!
Ayrıca geçen yıllarda Work and Travel programına Academix ile katılmış öğrencilerimize extradan 50 $ daha indirim yapıyoruz !!! Yani toplamda 250 $ indirim !!!
Work and Travel programına ACADEMIX farkıyla katılma fırsatını kaçırmayın. Uzman kadrosu ve 10 yıllık yurtdışı deneyimiyle sizlere harika bir yaz geçirme imkanı sunuyoruz . Detaylı bilgi için http://www.academix.com.tr/ yi tıklayin yada ofisimizi ziyaret edin.gönderen: _achilles_ - 19/12/2007 - 11:55
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:

HİÇ YORUM YOK, İLK YORUMU SEN YAP!

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.