usis - mkm

AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
yıldız fest 2008 ark organizasyon
Arkadaşlar her sene artık geleneksel hale gelen uludağ organizasyonlarımızda bu sene bütün bütün 1. bölge otellerini kapadık !
Tek elden yürütüğümüz bu organizasyonlarda bizimle olmak istemez misiniz??
Alkoçlar, Le chalet, Grand Yazıcı, Kartanesi ve Ağaoğlu My Resort gibi uludağın en güzel otellerinde 20-24 Ocak, 27-31 ocak, 10-14 Şubat tarihlerinde en uygun fiyatlarla organize edilen ve; demet akalın, ibrahim tatlıses , ege çubukçu, arto, hüseyin karadayı , funky c konserleriyle renklenen bu organizasyon bizimle olun ve 66 üniversitenin otellerimizi tıklım tıklım dolduruğu bu organizasyonlar hemen odanızı alın ...
Şimdi biraz da promosyonlardan ve fiyatlarımızdan bahsedelim ;)


%50 indirimli gidiş dönüş fiyatlarımızdan(50 ytl)
ücretsiz kayak olanağımızdan
vade farksız 8 taksit seçeneğimizden
ya da 7 özel party için 100 ytl indiriminde birini dilediğin gibi seçebilir; bu organizasyonlarda dileiğin gibi eğlenebilirsin ;)
fiyat için http://www.arkorg.com/winter_fiyat.html


fiyatlarımız en düşük fiyatlardır çünkü biz bu organizasyonun çıkış nokstasıyız arkadaşalar..;) Ark organizasyon yıldız temsilcisiyim bana 05555988628 den veya 05368159297 den ulaşabilirsiniz . Unutmayın bu organizasyonda yıldızlı arkadşlarımız hep beraber birbirlerini daha iyi tanıma fırsatı bulacaklar ve diğer üniversitelerden kalıcı arkaşlıklar edinicekler..

Sabahlara kadar herşey dahil otellerimizde dilediğince eğlenip bütün bir dönemin yorgunluğunu uludağ soğunun sıcacık atmosferinde atacaklar;)

Geçen sene 7000 kişi olarak yaptığımız bu organizasyonda yine ark organizayon olarak en iddialıyız ve yıldızlılar olark yıldız festte bu organizasyonda en çok boy gösteren okul olacağız ...

Ayrıca sadece ark organizasyon misafirlerine özel olarak sponsorlarımızdan birçok hediyede sizi bekliyor...


burak murak özyurt
msn: burak.m.ozyurt@hotmail.com


gönderen: burak özyurt - 01/01/1970 - 02:00
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:

HİÇ YORUM YOK, İLK YORUMU SEN YAP!

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.