usis - mkm
ucuncubinyil.com
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
usis ders seçimi
4 yıl - 8 dönem olan eğitim dönemimde bir tanesi tekrarlandığı için 9 kere ders seçimi yaptım.Her seferinde sabahın köründe kalkıp o bilgisayarın başında kitlendik. Sistem çöker,kasar. Tam dersi ekledim dersin son aşamada güvenlik kodunu girerken sistem seni geri atar ah ah . Kontenjanı dolan gruplar için İbrahim Şahin´in bölüm sayfasındaki açıklamalarını beklersin.İngilizce kredi tamamlama derdine düşersin , Ahmet Çelikten uzak kalmak için de İngilizce aldığın zamanlar olur :) boş gün çıkarmak için alternatif ders programı oluşturursun kendine. Ders bilgi bankasından kendine seçmeli ders ararsın ki hem kolay ders olsun hemde sana faydalı olsun . Saatler geçer günler geçer iki üç tane ders seçeceğiz derken ömrümüzden ömür giderdi ama en sonunda dersi ekleyince orda bir yazı çıkıyor ya hani MAK1071 kodlu ders eklendi , sanki dünyadaki en zor şeyi başarmış hissine kapılıyorsun inanılmaz bir mutlulukla :) Gerçekten uğraştıciydi ama bu zamana kadar istediğim tüm dersleri istediğim dilde almamayı da başarabilmiştim :)
ve 4 yıl sonunda ilk defa yarın sabah ders secmeyeceğim ,sabah sistem mı donmus , kontenjan mı yokmuş derdi yok . Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum bol şans :)


gönderen: SivaslıMakineci - 25/09/2020 - 01:49
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
SivaslıMakineci
(25/09/2020 - 01:52)
Düzeltme * Gerçekten uğraştıciydi ama bu zamana kadar istediğim tüm dersleri istediğim dilde almayi da başarabilmiştim :)
göker
(25/09/2020 - 08:21)
her dönem ayrı bir kalp krizi yaşatıyor
Physical Graffiti
(25/09/2020 - 09:30)
MAK4000 dersi eklendi yazısının zevki cidden başka. Hele nadir ve talebin çok olduğu bir ders/proje vs. Seçilmişse. Seçtikten sonra kontenjan dolunca ne kadar değerli ve rağbet gören bir dersi kapmışım diye sevinirdim. Çok şükür benim de bitti
Elsha
(25/09/2020 - 16:12)
Ders programını indiren varsa yollayabilir mi? İnternet sitesine giremiyorum
defansagel
(25/09/2020 - 21:38)
MAK4000 bitirme değil mi @Physical Graffiti. Bitirme seçmenin stresi daha fazla oluyor. seçemezsen ortada kalabiliyorsun :)

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.