usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
bitirme tezi( meral bayraktar)
arkadaşlar yardıma ihtiyaçım var.Bahar döneminde bitirme tezini Meral hocadan almayı düşünüyorum.Şuan 4.sınıfım ve kontrol dalından sadece otomatik kontrol 1 dersini gördüm.Matlab bilgim de beginner düzeyde.Bu bilgilerle üstesinden gelebilir miyim ?
Meral hocadan daha önce bitime alanlar varsa burda dönem boyunca ne yaptılar ne ettiler biraz anlata bilir mi ?
Harf notu önemli değil bu alana gerçekten ilgim var ve bişeyler yapmak istiyorum.


cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler.


gönderen: senior - 13/01/2020 - 14:18
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
KBLYMN
(13/01/2020 - 21:32)
Meral hocadan ben makina tasarımı ve otomatik kontrol derslerini almıştım. Her ne kadar makina tasarımını kendi nedenlerimden dolayı yarıda bırakmış olsamda sana fikir sağlaması açısından; Meral hoca öğrencisiyle çok ilgili ve yardımcı olan, birşeyler yolunda gitmese veya eksik kalsa dahi öğrencisine kolaylık sağlayan ve destek olan bir hocamızdır.
matkap737
(22/01/2020 - 08:24)
zor kanka makine teorisinden proje yapmak 4 değişkenli modellleme falan isterler sıkıntı yani meral hoca iyidir ama konu zor yani
Physical Graffiti
(23/01/2020 - 09:34)
Meral hoca iyidir ancak sistem modellemesi a.b.d. den olacak alırsan sanırım. Yani mekanik titreşimler gibi sistemin diferansiyel matematiksel modellerini çıkarıp bir şeyler yaparsın sanırım. Matlab falan gerekebilir. Yine de meral hoca iyidir öğrenmek istersen yardımcı olur bence.

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.