usis - mkm

AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
yurt dışında üniversite kabul (video)
Merhabalar arkadaşlar,

https://youtu.be/0N09qF8RLpw

Youtube´ta sizlere ve çevrenize işe yarayabilecek -amatör- videolar hazırlamaya çalışıyorum. Sizlerin de (YTÜ Ailesinin) desteğide olursa çok mutlu olurum. Atmış olduğum bu video hazırlıkta okuyupta yurt dışında eğitimine devam etmek isteyen veya üniversite 1 ve 2 de olanlar için ideal bir videodur. Desteklerseniz sevinirim.. sağlıcakla..

[youtube]https://youtu.be/0N09qF8RLpw

[url]https://youtu.be/0N09qF8RLpw


gönderen: AlbaTros37 - 14/07/2019 - 21:04
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
pack
(14/07/2019 - 21:20)
Mantik cok iyi olmus, cok tebrik ederim, her zaman bu tarz videoları desteklemisimdir. Ama bunu yuksek lisans ve doktora icin de yaparsan daha cok kitleye ulasmanin yaninda bizlere daha cok katkisi olacagi kanaatindeyim (Cunku burayi kullanan kesim genelde en az 2. sinif oldugu icin o saatten sonra okulu degistirip lisansa gitme ihtimalini az buluyorum).

En onemli nokta yuksek ve doktoraya kabul alan burslu arkadaslari gormek istiyoruz, cunku insanlarin en cok ihtiyaci olan ve zor olani burslu gitmek ve bu sayede belki giden mezunlar arasinda baglanti kurulabilir.

Cunku birileri yolu acar, geriye kalan herkes oradan gider. Yurt disi icin Master ve PhD basvuru sureci cok ama cok sikintili, bu yuzden birbirimize destek olmak cok iyi olacaktir.

hsnfrt
(14/07/2019 - 21:33)
ben hiçbişey anlamadım.ayaküstü sohbet gibi bişey olmuş. net bilgilendirme videoları olsa daha iyi olabilir. ama yine de emek var sonuçta.daha iyisi olabilir .başarılarının devamını dilerim
AlbaTros37
(14/07/2019 - 22:25)
Yapıcı yorumlarınız için teşekkürler evet biraz amatörce ama belki gerçek ihtiyaç duyduğumuz yüksek lisans konusunda birileri belki video çekerse hepimiz için iyi olur . Video çekip youtuber mı olacağım düşüncesinden sıyrılarak belki bir kaç kişiye tek bir cümlenizle bile cesaretlendirerek yardımcı olabilirsiniz. lisans öğrencisi olarak yüksek lisans ile gitmiş olanlar benimle iletişime geçip bana anlatıp ben de sizlere aktarabilirim :) Sağlıcakla...


Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.