usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
marmara üniversitesi yaz okulu önemli
Arkadaşlar kolay gelsin.

Marmara Üniversitesi Mühendislik /Teknoloji Fakültesi servis/bölüm dersi alınması ve içeriklerinin onaylanması süreci hakkında

´http://www.a305teyim.com/serbest/14370-marmara-teklonoji-yaz-okulu-hakkinda.html´

bu başlık altında birçok arkadaştan gelen organize olalım, ilgili kişilere ve yerlere derdimizi anlatalım, bunu da tek bir ses olarak yapalım gibi istekler üzerine yine A305 aracılığıyla iletişime geçtiğimiz arkadaşlarla bir WhatsApp gurubu oluşturduk. Mesela şehir dışında olunması durumunda ders içeriklerinin o tarihte İstanbul´da bulunan kişilerce onaylattırılması gibi Marmara Üniversitesinde Yaz Okuluna dair mevcut sıkıntıları/aksaklıkları konuşacağımız, herhangi bir adım atılacaksa birlikte organize olacağımız bu guruba çözüm/alternatif üretmek için hepinizi bekleriz.

WhatsApp gurup linki;

https://chat.whatsapp.com/JMzCDyzEYI35Qc8aTDCQwn


gönderen: DesPO - 13/06/2019 - 22:30
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:

HİÇ YORUM YOK, İLK YORUMU SEN YAP!

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.