usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
hepsi mavi
vee nihayet o kutlu gün geldi çattı kendi adıma. erasmus vs derken uzattığımız ytü makine maceramın bir tek staj harici usisin masmavi olmasıyla vedasına geliyorum. kendi adıma okurken bazı noktalarda lanetler de etsem keyifli bir maceraydı.2. 3. sınıflarda kendi iç bunalımlarımın da etkisiyle ben bu okulu bırakıcam yav tekrar çalışıp sağlık sektörü okuycam yav gibi saçma depresyonlardaydım. şimdi görüyorum tabi ne kadar saçma olduğunu. bu yazıyı da biraz da benim gibi o hallerde olan arkadaşlar varsa diye yazıyorum. sakın bırakmayın, sakın kendinizi salmayın. bu bölüme isteyerek geldiyseniz tek yapmanız gereken adım adım ders ders düşünmeniz ve önünüzdeki işe odaklanmanız. kafanızda sakın büyütmeyin. ben o saçma fikirlere girişime bile şimdi şaşırıyorum. aynı puanımla tercih dönemine geri dönsem yine direk burayı yazardım kesinlikle. evet belki de son zamanların en kötü ekonomisine denk geliyor mezuniyetimiz, ama arkadaşların da dediği gibi ytü hala repütasyonu, saygınlığı yüksek bir üniversite ve ytü makine´nin ismi halen var sektörde. inşallah hayırlı işlerimiz olur ben ve tüm bölümdaşlarımın. sağlıcakla kalın.


gönderen: Salenko - 01/06/2019 - 15:47
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
Physical Graffiti
(01/06/2019 - 17:30)
Yolun açık olsun. Haklısın ben de direkt burayı yazardım yine şansım olsa.

Umarım hayatta başarılı olursun, hepimiz oluruz.
alylmzdsk
(07/06/2019 - 15:51)
Umarım güzel bir ömür geçirirsin. Yıldızlı olmak ve bir ömü bunu taşıman dileği ile

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.