usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
atatürk´e şeytan diyen yunan yazar
ve bunu gülerek alkışlayan "boğaziçi islam araştırmaları topluluğu"

yine siyasal islam yaptı yapacağını. şaşırdık mı?

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/bogazici-universitesinde-skandal-yunan-yazar-ataturke-seytan-dedi-232146h.htm


gönderen: muratid - 26/04/2019 - 23:57
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
ozcetin10
(27/04/2019 - 02:18)
noldu özgürlükçü batı ekolüne:)
muratid
(27/04/2019 - 03:00)
yeterli derecede kitap okumadığın belli ozcetin kardeş. sana bu yorumundan çok sağlam çakarım ama dua etki sitenin kalitesini düşünüyorum.
The Godfather
(27/04/2019 - 05:16)
Mustafa Kemal Atatürk, sadece kurtuluş savaşında değil, tüm hayatı boyunca, vatan toprağını (yani milletin canını malını ve namusunu) korumak uğrunda kanı dökülmüş gazi olmuş bir kişidir. Mekanı cennet olsun. Böyle bir zat a küfür eden, medeni hayatta yeri olmayan, herhangi bir manevi değer yargısı olmayan, dolayısıyla saygı da duymayan, ahlaksız namussuz ve alçak bir varlığın, eleştirilmesi yarası olanlara batar.

Bu kişinin i erbakan ve ecevit zamanında yapılan, kıbrısta milletimizin canını ve namusunu korumak uğrunda kıbrısta ezanın dinmemesi uğrunda şehit olmuş mücahitlere de etmediği küfür kalmamıştır.

batıda da doğuda da kuzeyde de güneyde de kendi fikrini açıkça ifade edemeyip bu tip, milli manevi değerlere küfreden ahlaksızlara sempati besleyenler vardır.
ozcetin10
(27/04/2019 - 10:01)
seni de okuduğun kitapları da çok merak ediyorum...
çakan çakmış sana zamanında biz de burada uğraşıyoruz.
Vito Corleone
(27/04/2019 - 12:52)

muratid ve ozcetin10 önceki tartışmanızın bu konuya taşınması doğru değil, bu konularda bütün milletçe rijit durursak işte o zaman bu Yunan tohumları havlamaya cesaret edemez.

Atatürk olmasa İstanbul´da okul okumayı rüyamızda görür, İç Anadolu´nun çorak arazisinde hayvan otlatmaya çalışırdık. O yüzden bazı Yunanlıların Atatürk´e hakaret etmesi beni şaşırtmıyor da bizim içimizden bazı fesliler çıkıp "Keşke Yunan galip gelseydi de..." diyebiliyor veya Zübeyde Hanım´a hakaret edebiliyor ya şaşıyorum. Üstelik bu sözleri söyleyenler BAZI cemaatlerde veya BAZI derneklerde öylece elini kolunu sallayarak devam ediyor ya, işte o zaman yerin dibine girsin o cemaatiniz de derneğiniz de diyorum.

Ek-A: CB Erdoğan´ın, Atatürk´e birden çok kez hakaret eden Kadir Mısıroğlu´nu ziyareti (Kısa bir YouTube araştırmasıyla bu Kadir Mısıroğlu´nun Atatürk hakkındaki iğrenç sözlerini izleyebilirsiniz).

Yüce Allah´a, bize Atatürk gibi bir ulus önderi gönderdiği için ne kadar şükretsek az. Allah, Atatürk´müzün günahlarını affetsin, mekanını cennet eylesin.

muratid
(27/04/2019 - 14:01)
@vito kanki burası internet. istediğin kadar mukavemetli dur bir işe yaramaz. esas olan protesto yapmaktır. yani tepkini halk nezdinde dile getirmek ama biz daha mühendis olarak kendi hakkımızı savunamadığımızdan ve lümpen olduğumuzdan yapacak bir şey kalmıyor.
Vito Corleone
(27/04/2019 - 14:46)

Haklısın dostum

ozcetin10
(27/04/2019 - 14:51)
Bu konu benim için rijit durulması gereken bir konu değil, ben daha farklı düşünüyorum, bu yüzden beni yorumlarınıza katmayınız.
kskn
(27/04/2019 - 17:06)
Bu adamı Boğaziçin´de konuşturan salakları geçtim , 5 yıl önceki bir konuşmayı gün yüzüne çıkaran sosyal medya ve şuursuz bir kaç insanın amacı da belli .Zihniyetsiz faşistler. Bir kesimin yaptıklarından kaynaklı herkesi suçlayabilecek kadar vizyonsuz dar beyinliler sizi. Size inat Atatürkü sizden fazla sevecem ulan .Bir yandan da gidip oruç tutucam yazın da gidip lynchburg içeceğim istediğim mekanda. Kesimleri indirgeyen siz kendini insan sanan fareler, bu ülkenin en büyük problemi sizlersiniz. Pislik sıfatlı insanlardan bıktık gerçekten bir salın da millet ne yapıyorsa yapsın kimseye zarar vermeden. Çolpan ışın taner adlı beyinsiz gibi davranmaktan vazgeçmeli insanlar .
KBLYMN
(28/04/2019 - 00:45)
@kskn Lynchburg guzel oluyo mu? Evde denemeyi dusunuyorumda viski markası fark ediyor mu?
kskn
(28/04/2019 - 22:11)
@KBLYMN fark eder heralde bilemiyorum.Ben hep aynı tarifli olanı içtim.Bence orjinal halini yap. En sevdigim içki. Yapabilsem evde yapardım ama aynı tadı tutturamam bence. Yapabilirsen değer uğraşmana.
KBLYMN
(28/04/2019 - 22:51)
@kskn bi kaç tarif okudum evde yapılan versiyonuyla ilgilide yani baya birşey değişiyor daha rahat ulaşılabilir bi tarif olması için. bir deneyip bakmam lazım
kskn
(28/04/2019 - 23:13)
Benim içtiğim de 5 cl jack daniels , triple sec , limon , buz var. Nette portokal suyu,portokal likörü , ya da rom lu versiyonu var. Rom denedin mi bilmem ama benim ikinci tercihim . Cuba libre (havana club romlu) ya da mojito (normal romlu olan). Lynchburgde de güzel durabilir rom denenebilir.

https://www.jackdaniels.com/en-us/recipes/lynchburg-lemonade

birebir burdaki tarif benim devamlı kullandığım. Lakin triple sec falan bulabilir misin bilmiyorum.Dediğin gibi ağız tadı herkeste farklı kendine uygun olanı denedikçe bulabilirsin. Ben yapabilecek olsam yazları arada sıcak havada güzelce yudumlamak isterdim evimin terasında.
KBLYMN
(29/04/2019 - 19:27)
@ksnk ben de bi ev versiyonu yapıcam artık şu alesten sonra, olduğu kadar bakalım
Vito Corleone
(01/05/2019 - 00:14)

Millet ne cuvaralar içiyor :D

KBLYMN
(01/05/2019 - 17:10)
ekiekiekieki:D

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.