usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
a305´teki tersleyen tayfa
Her konu altına zehirli mantar gibi türeyip

" mühendis adayısın bi de kendin araştırsana ne soruyorsun!!#"

" sence neden öyle olsun, mantıklı mı bu soru şimdi?? Bi de mühendizit olacah"

" okul haklı ağlamayın, bir de mühendis olacakmış peh "

Gibi ukala şekilde, soru soranları tersleyen zehirli üyeler var. Soru sormaya korkar olduk aman bi açık veririz laf sokarlar diye(!) Bu zehirli tayfayı kınıyorum, son derece irite edici olduklarını da belirtmek isterim.

***Soru soranı tersleyeceğine defol git burası yardımlaşma platformu.***


gönderen: Physical Graffiti - 02/04/2019 - 02:58
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
ksevim25
(02/04/2019 - 03:06)
Sana hak veriyorum ne yazik ki az da olsa dedigin insanlardan var. Onun yerine bu platformda her konuda birbirimize destek olmaliyiz bu platform yardimlasmak icin var.
Magina
(02/04/2019 - 04:14)
Zamanında kırtasiye fiyatlarini elestirmistim. Bir zarfa 1.5tl vermeyi, makelin siyah beyaz 120sayfalik ferhat hocamizin kitabina 30tl vermeyi, fotokopi fiyatlari vs bana kağıt pahali enflasyon var falan denip kirtasiye savunuldu. Belli kesim sadece açılan başlıklara muhalefet (!) olmak için var.
moccaco
(02/04/2019 - 06:23)
Sen yorulmadan sormaya devam et.Merak etme seni dikkate alan insanların sayısı muhalefet olmaya çalışanlardan daha fazladır.
muratid
(02/04/2019 - 07:29)
insanların tek tip olmasını bekleyemezsin, yanlış olur.
The Godfather
(02/04/2019 - 11:28)
iş yerinizde, staj yerinizde, ya da çevrenizde biri alakasız alakalı her şeye, bir de mühendis olacaksın tarzı konuşuyorsa, o kişide aşağılık kompleksi vardır. öyle tiplere hiç lafınızı esirgemeyin ama çok da yüz göz de olmayın.

bazı tipler kendisi de mühendislik okuyup böyle konuşuyor o çok daha vahim oluyor, ailesinde öyle görüyor öyle yetişiyor..

sen istedini sor biz yazarız :)
lfk
(02/04/2019 - 12:49)
Burda başkalarına sorarken zaten araştırmış oluyorsun araştırma sadece kitapları karıştırmak internet sitelerine girmek değil insanlara soru sorarakta araştırma yapılabilir. Onun için boş insanları sallamamani tavsiye ederim. Ne demişler dilin kemiği yok.
Vito Corleone
(02/04/2019 - 14:29)

Evet çok haklı bir yazı olmuş. Bazı insanlar sadece kötülemek için mi var anlayamıyor insan. Hoşuna gitmiyorsa yorum yazmadan pas deyip geçersin olur biter değil mi ama. Birbirimizi sevmek zorunda değiliz ama saygılı olalım derim.

Ama bazen de sorumsuzluk yüzünden sorular gelebiliyor. Örnek gelmedi aklıma şimdi. Ama şöyle anlatayım ki mesela kolumda saat var. Gidip başkasına saati sorarsam biraz tuhaf olur değil mi. O yüzden çok da şeyapmamak lazım. Ben kime olursa olsun elimden gelenin fazlasını yapmaya hazırım. Hiç çekinmem. Hatta sürekli mailleşip bir mezun olarak yardımcı olmaya çalıştığım insanlar var. Bana normal mesaj olarak da her sıkıntınızı paylaşabilirsiniz.

Herkese derslerinde olsun efendime söylim sınavlarında olsun başarılar diliyorum.

Sevgiler saygılar

retinaa
(03/04/2019 - 06:34)
Terslemekten şikayet ederken ´´´Soru soranı tersleyeceğine defol git burası yardımlaşma platformu.´´´ diyerek insanları terslemen de komik. İlk önce özeleştiri yapmayı bilmeli insan.

Mesela açtığın mülakat başlığına bakalım. Başlıkta sözde soru soruyorsun ama orada beklediğin cevap sadece kendi duymak istediğin doğrular. İnsanlar senin doğru kabul ettiklerini söylemeyince terslemiş olmuyor, yaratmak istediğin polemiğe giriyorlar sadece.

Neyse bence şikayet edilmesi gereken terslenmeler değil. İnsanlar terslerken bile en azından cevap veriyor. Burada soru soran bir sürü insan var ve neredeyse yarısından fazlası cevapsız. Artık genel olarak bencilleştik. Whatsapp grupları da aynı şekilde. Birbirimize neden böyle düşmanız yardım etmekten aciziz onu sorgulamak lazım.
Physical Graffiti
(03/04/2019 - 09:42)
Eveet sevgili arkadaşlar. aranan eleman kendini nasıl da belli etti bakın işte bundan söz ediyorum. Söz konusu saldırgan kuduz tayfadan @retinaa´nın beni daha önceki mülakat başlığımda terslediği cevabını yazıyorum buraya, ne olduğunu herkes görsün. Adam bildiğin takmış kafayı herkese salça olan bir loser.

@retinaa´nın "iş mülakatına takım elbiseyle gitmesem nolur" soruma verdiği cevap aşağıdadır;
"Ahahahahah bir üstümdeki yoruma bak ahhahahaha adam kot pantolon ve baskılı tişört giyerek sistemi değiştirdi ahhxhaha aynen kardeşim yenilikci sensin kaliteyi arttırdın helal... "


retinaa
(03/04/2019 - 23:17)
ahahahahha bak yine güldürdün ne adamsın ya ahahahahhaha

Ben o soruya değil cümlemde dediğim gibi bir üstümdeki cevabına karşılık söyledim onu. Hala kendini haklı çıkarmaya çabalıyorsun. Özeleştiri hocam yap bunu mutlaka... Bende bir şeylerden şikayet ediyorum ama senin gibi her şeyden şikayet edip eleştirmiyorum. Arada dönüp kendime de bakıyorum. Neyse böyle devam edersen senin tabirinle sadece LOSER olacaksın.

Sayende salça da olduk kuduz da LOSER da ahahahah Adminden ricamdır nickimi LOSER yapsın
Vito Corleone
(04/04/2019 - 00:24)

Memleketçe ne kadar gerginiz yahu. Sakin olun abiler. Neyi paylaşamıyorsunuz yav tartışmanıza gerek yok, rahatlayın azcık.

Olmadı yakın birer cugara :) Nedir yani hepimiz kardeşiz yav

muhendis
(06/04/2019 - 11:11)
Yüzüne karşı söyleyemeceği şeyleri klavyede içini dökerek yansıtıyo :)

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.