usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
takım çalışmasına yatkın olamama
Merhaba arkadaşlar.

Kendimi bildim bileli, ilkokuldan beri takım çalışması, grup ödevi vs. Olaylarında hep çuvalladım. Grup üyeleriyle kavga etmem işten bile değil. Eet dersinin gereksiz ödev grubunda bile elemanlarla kavga ettim. Bana bireysel verin size dünyayı tasarlayayım ama grup olunca elemanları tek tek gırtlaklayasım geliyor (mecaz olarak )

takım çalışmasına benim gibi çok uzak olan arkadaşlar var mı yoksa türümün tek örneği miyim?

Bunu aşmak için tavsiye beklemiyorum çünkü aşılabilecek bir şey değil, kişilik özelliği. Özel şirketler beğenmeyecek beni muhtemelen.


gönderen: Physical Graffiti - 20/03/2019 - 23:18
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
cesuratmaca
(21/03/2019 - 00:44)
Ekip arkadaslarina bu durumu anlatip sana isin belli bir kismini vermelerini rica edebilirsin?Boylece cok fazla kisiyle ugrasmadan yine kendi isini yapar gibi ilerleyebilirsin
hsnfrt
(21/03/2019 - 03:43)
ben de sunum olaylarını beceremiyorum asla sunum yapamam heyecanlanıyorum bir topluluk önünde konuşmak çok zor bunları nasıl aşabiliri acaba?
takım çalışması da zor birileriyle bişeyler yapmak sıkıntılı bireysel yapmak daha iyi oluyor .
Vito Corleone
(21/03/2019 - 09:56)

Özellikle Physical Grafiti ve Hasanfırt için ikinize de söylüyorum; zamanla aşarsınız hiç sorun etmeyin. Aşmasanız dahi işe girme konusunda -bu kadar net söylüyorum ki- sıkıntı yaşamayacaksınız zira İK, bu özellikleri test edip anlayacak kabiliyeti veya imtihanı ibraz edemeyecek kadar noksan olduklarından, bendeniz kendimden örnek vereyim, aylardır işsizim ki bu konu başlığında kendime güveniyorum. Yiğidi öldür hakkını ver demişler bu konuda hakikatten tarafsız bir şekilde kendimi değerlendirdiğimde bu konuda iyiyim. Ama dediğim gibi faydasını -aday seçimindeki noksanlıklarından- hiç göremedim.

Ha ilerde belki bunun semeresini çekersiniz veyahut da çekmezsiniz orasını bilemem ama önemli konudur bence, o yüzden bunu aşmaya çalışmanızı temenni ediyorum.


Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.