usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
kontenjan artışı hakkında
Değerli Öğrencilerimiz,

Kontenjan arttırımı hakkında saat paylaşımı yapılmayacak olup gün içerisinde gerektiğinde kontenjan arttırımı yapılacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim ŞAHİN
Bölüm Başkan Yardımcısı

bu şekilde bir duyuru yayınlamak öğrenciyi aşağılayan bir duruma sokmak diye düşünüyorum "saati söylemiyorum nasıl olsa işiniz gücünüz yok akşama kadar usiste sayfa yenileyin" gibi bir anlam çıkarıyorum ben gün boyu bilgisayar başında kontenjan artışı bekleyemeyecek durumdaysam ders seçimi yapamayacak mıyım? günümü sayfa yenileyerek mi geçireceğim?


gönderen: erdemm28 - 04/02/2019 - 01:37
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
SivaslıMakineci
(04/02/2019 - 02:26)
Ben bu ders seçimi olayından tiksiniyorum, bende aynısını düşünüyordum akşama kadar bilgisayar başında mı bekleyeceğiz ama olaya hocanın tarafından bakınca kendisi de kısmen haklı. Kendisi bana saat belirttiğimizde yoğunluk oluyor sistem çöküyor ,kontenjanları artırmakta veya siteye girmekte sıkıntı çıkıyor dedi.Usis´in komple yenilenmesi lazım ama işte rektörlük sallamıyor galiba

Neyse ders seçimine devam kontenjan kovalayalım ,kolay gelsin herkese
moccaco
(04/02/2019 - 03:36)
Yalan yok dün bütün günümü bilgisayar başında ders tanımlansın diye geçirdim. Sonra da kontenjan bekledim. Biri oldu biri olmadı buna da şükür. Daha kötü dönemlerim de olmuştu.
erdemm28
(04/02/2019 - 03:59)
tabi ki hocanın tarafından baktığımızda sistemin bir saat belirtildiğinde yoğunluğu kaldıramayacağı çok açık. Ancak okulda her yıl teknoloji ve yenilikle ilgili bir sürü konuşma konferans oluyor ve hala biz bu sisteme takılıp kaldık. Yıldız Teknik Üniversitesine yakışan bir sistem değil komple sistemin değişmesi lazım ya da en azından sunucuların yenilenmesi artması gerek.
Physical Graffiti
(04/02/2019 - 08:58)
ben de okula hak veriyöğğrum. Okul hep haklıdır.

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.