usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
iş arıyorum
Merhabalar ,
Ar-ge yada üretim alaında iş arıyorum,sektör fark etmez,ilgili arkadaşlar mesaj yolu ile iletişime geçebilir,şimdiden teşekkürler !


gönderen: mühendis1453 - 26/10/2018 - 07:45
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
Vito Corleone
(26/10/2018 - 09:24)

Kardeşim hevesini kırmayayım ama hani durumu bil diye söylüyorum; ben 8 aydır arıyorum, CV´m şampiyonlar ligi gibi ama iş yok

Vito Corleone
(26/10/2018 - 09:29)

Yücel var bizim okulda ısı-prosesden yüksek lisans yapıyor. O kardeşime burdan selam yollamak istiyorum, kulakları çınlasın; kendisi çok güzel bir insandır. Ben Yücelciğimi inan her gördüğümde öper sarılırım; öyle güzel, öyle beyefendi, öyle naif ve alçakgönüllü bir insan; öyle çalışkan(ortalaması filan da yüksek), derslerine çalışan, mühendislik bilgisinin ortalama bir mezundan çok daha fazla olduğu aşikar olan bir öğrenci. Öte yandan Türkçe´siyle, kendini ifade edebilme kabiliyetiyle çiçek gibi bir kardeşimiz ama onun bile istediği olmadı. Canım kardeşim, güzel insan Yücel´im. Öpüyorum seni güzel insan. Burdan kendisine selamlar yolluyorum.

mühendis1453
(26/10/2018 - 11:16)
VİTO yanlış hatırlamıyorsam arçelik te çalışıyorum diye yazmıştı yine a 305 e (baya zama oldu bunu yazalı ) nasıl çalışmıyorsun ??
Vito Corleone
(26/10/2018 - 11:46)

Yok Arçelik Ankara için bilgi almıştım. Mülakatlarına girdim ama tüm aşamaları geçtim ama son mülakatta elenmiştim. Şimdi de Tekirdağ tarafındaki yerleşkede mülakata gideceğim. İnşallah bu sefer olursa hayırlısı bakalım

integral
(03/11/2018 - 04:13)
Ben argeyi geri plana atmanı tavsiye ediyorum. Tai ile arge departmanı ıcın gorusmustum dırek ucakla ilgili tecruben yok bız bu alanlarda okumus yada staj yapanları tercih ettik dediler. Üretimi parçaları bilmeden argeyi yeni mezun ıcın ozellıkle tercıh etmıyorlar pek. O yuzden tavsıyem spesıfık bı posiyon belırleme kendıne basla bı yerde en dandık yerde bıle olsa, bısıler az cok kaptıktan sonra basvurursun ıstedıgın yerlere.

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.