usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
bölüme ulaşamamak
yıllardır değişmeyen durum. yahu illa ders seçimi için aramıyoruzdur, değil mi? başka bir işimiz de olabilir sizinle. cuma gününden beri ulaşamıyorum. nasıl bir amatörlüktür anlamak zor.

11:50´de yemeğe çıkarlar, yemek saatinden yarım saat sonra dönerler... öğrenci beklesin, işi ne ki!

11 yılı geçti bu okuldayım, istikrarlı bir şekilde öğrenciye faydalı bir şey yaptıklarını görmedim orada çalışanların. sadece ayşegül hoca zamanında biraz toparlamıştı.

geçen yine gittim, hocanın birini sordum, "yerinde yoksa yoktur" dedi, genius! "belki bir sınavda görevlidir, rica etsem bakabilir misiniz, acil görüşmem gerekiyor da" dedim, "biz nereden bilelim" dedi :) kedilere sormam gerekiyordu çünkü :)


gönderen: civan1 - 05/02/2018 - 04:54
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
muhendisbey
(05/02/2018 - 07:05)
Direk bölüme git dostum ondan anlıyorlar herhalde
civan1
(05/02/2018 - 12:25)
iyi de iletişimin bu kadar kolay olduğu bir çağda neden böyle eziyet çekeyim. istanbul´da yaşıyoruz, çok mu kolay işini gücünü bırakıp okula gitmek...

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.