usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
m.m malzeme seçimi soru saçmalığı
Gerçekten çok garip bir ders seneye almayı düşünen arkadaşlara aman diyim. Tost makinesinin üstünün malzemesini seçiniz diye soru mu olur. Üstü dediğin hangi kısmı ızgarasımı üstündeki sac mı şasesimi nesi belli değil hocaya sorarsın cevap vermez. Ozaman bende diyim motorun içi malzemesi nedir hocam artık pistonu mu kastettim krank mi biyel mi karar verirsiniz... Hani bide ağır olması için çelik seçmek gerekiyomuş de hangi büfede baksam paslanmaz sac koymuşlar seçeneklerde oda yok ilginç dkp koyalım üstüne pastan geçilmesin ne sordu acaba.


gönderen: Delpados - 03/01/2018 - 17:27
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
makinaci651
(03/01/2018 - 20:42)
Şu okulun eğitimi kadar saçma eğitimi dünyanın hiçbir yerinde yok yani alternatifi olsa hemen birakacak cok insan var
mechvv
(04/01/2018 - 09:22)
ciddi anlamda hayatımda aldığım en saçma ders. hani hüseyin bayıroğlundan ders alırsın ve noluyo abi ya dersin ya bu ders onun üç katı filan absürdlüğünde. dersin bir planı yok. slaytları yok olanların da bir düzeni yok. acayip bir ders ya ahahahahah sinirlerim bozuluyor
proleterya
(04/01/2018 - 09:47)
"Tost makinesinin üstünün malzemesini seçin ?" veya "vizyonumuz bir tost makinesi kadar mı ?"
myman
(04/01/2018 - 18:06)
dışardan bakınca dersin konu başlığı ve içeriği güzel duruyordu oysaki

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.