usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
umudunu yitirme
umutsuz arkadaşlar 2014 yılının başında yazdığım yazıyı tekrar hortlatarak size tekrar umut aşılamayı umut ediyorum.
mezun da olunur iş de bulunur. siz bugünün gereklerini hakkıyla yapın gerisi gelir inşallah


malum bölümümüzde ağır dersler var. bazıları ilk alışta geçilemiyebiliyor ya da tembellikten dolayı birşeyler erteleniyor. ben de bu sebeplerden biriyle ya da ikisiyle birden çok kötü 2 dönem geçirdim. neredeyse tüm derslerden kaldım. sonuç olarak da repeat oldum. üstelik 1 değil tam 2 dönem. nasıl bi insanmışım ki ben bile şaşıyorum kendime. sonra dedim ki bu böyle gitmez biraz asıldım dersleri. asıldım dediysem de öyle pek bişey değil. derslere gittim not tuttum sadece.
bunları neden söylüyorum?? repeat o kadar da kötü bir durum değil. repeat olduğunuz zaman kaldığınız dersleri ve üstten seçmeli dersleri almaya devam edin. bi kaybınız olmayacak. daha sonraki dönemlerde de alamadığınız derslere devam edersiniz.
ben 2 defa repeat oldum. hiç yaz okuluna gştmedim ve büte girmedim buna rağmen okulu zamanında bitiriyorum bu dönem hayırlısıyla
gönderen: maximum - 25/07/2017 - 08:01
 Konu Hakkında Yapılan Yorumlar:
yorum yapan(tarih) yorum
mühendisparçası
(25/07/2017 - 12:44)
gereksiz stres yapan/yapacak olan arkadaşlar için güzel bir paylaşım güzel bir örnek olmuş eline emeğine sağlık, küçük bi detayı düzeltmek istiyorum artık repeat durumunda üstten seçmeli dersler de alınamıyor malesef
maximum
(25/07/2017 - 13:32)
üstten ders alınamaması kötü bi durum. Allah kolaylık versin
Papacitorico
(25/07/2017 - 17:27)
"sonra dedim ki bu böyle gitmez biraz asıldım dersleri. asıldım dediysem de öyle pek bişey değil. derslere gittim not tuttum sadece."

Bak bunu ilk yıl desen 3.00lık öğrenci olurdun denendi tescillendi

Saygılar

Yorum Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.