usis - mkm
ucuncubinyil.com
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
mesleki alan-1 için uygunluk
yayınlanan listelerdeki iş yerlerinde, Mesleki Alan-2 kısmında uygundur yazanlar var fakat mesleki alan-1 için uygun olup olmadıkları yazmıyor. Bunun uygun olup olmadığını nasıl anlayacağız?


gönderen: Roket Takımından James - 13/01/2022 - 15:12
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
Physical Graffiti
(13/01/2022 - 22:35)
mesleki 1 senin dalınla ilgili olan staj. Mesela konstrüksiyon için tasarım faaliyeti bulunan bir yer bulmalısın gibi. Yer bulduysan asistanlara sorabilirsin belki. Ben yer bulunca asistana söylemiştim beni kaydetmişti, sonra stajımı yapmıştım.
Roket Takımından James
(14/01/2022 - 02:26)
Herhangi bir alanım yok. bitirme tezimi imalat üzerine vermiştim ama dalım yok.
Physical Graffiti
(14/01/2022 - 06:05)
@Roket Takımından James , o zaman hangi dalda yapmak istediğine karar verip ona göre bir yer bulabilirsin, veya tam tersi yapmak istediğin yer hangi dala uygunsa o dala uygun yaparsın belki. Hangi anabilim dalında yapacaksan o dalın asistanlarına danışmanı öneririm. Anabilim dalının kendi sitesi vardır, orada akademik personel kısmında bulursun asistanları.

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.