usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
staj defteri teslim edemeyenler
Defter kabul etmeme kararı 1 nisan’da alınmış. Bir buçuk ay oldu mezun olamıyoruz. Başka okullar uzaktan eğitim vs. stajı kolaylaştırmaya gitti. Hiç olmazsa defteri taratıp atabiliriz. Hocalarla konuşmamız lazım bu durumu. Benimle aynı durumda olan varsa yazsın lütfen


gönderen: davegahan - 11/05/2020 - 12:54
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
moccaco
(11/05/2020 - 15:19)
Benim de durumum aynı hatta saldım defteri tamamlamadım bile.
maqnet0
(11/05/2020 - 16:03)
bizim staj yarım kaldı sizlerin de defterler. staj başvuruları ve defter teslimleri dahil tüm staj süreçleri internet üzerinden o kadar kolay yürütülebilir ki biz hala elden başvur elden teslim et ile uğraşıyoruz.
nicklessman
(12/05/2020 - 04:25)
Stajın bitimine 2 hafta kala beklemeye alındık. Her şeyle ilgili bir çözüm üretilmeye çalışılıyor bize açıklama dahi yapmıyorlar. 8 tane dersim kalsa Haziran´da diplomamı alırdım ama iki hafta stajım kaldığı için Nisan´da alacağım diploma sonsuzluğa doğru gidiyor iş başvurusu bile yapamıyorum. Teknoloji fakültelerinin mağduriyeti hemen giderildi ancak biz insan yerine konulmuyoruz.
mustafarsystem
(12/05/2020 - 09:01)
Bu döneme sadece stajlarımı bırakmıştım tahmini bu ayın sonunda mezun olucaktım. İlk stajımı şubatta yapmışım allahtan diyorum, defterimi mart başında verdim ama nisan sonuna doğru açıklandı. Ve diğer stajım için haber yok tabi. Staj yaptığım yer sağolsun istersen gelmeye devam edebilirsin dedi de İstanbul´da kısılıp kalmadım bu dönemde.
Vecihi Hürkuş
(13/05/2020 - 14:19)
Staj yaptığım kurum evden çalışmalarını sürdürmeye devam etti. Sahada 1e1 bulunmayı gerektirmeyen bir içeriğim bulunuyordu. Kurumlar belirli departmanlarda evden çalışıyorken pekala staj faaliyetleri de durmayabilirdi. Herkes sağlık derdindeyken biz elbette staj bitirme derdine değiliz. Ortada bir sorun var ve çözüm üretemeyen bir yönetim söz konusu. Ayrıca sigortalar da iptal edildiği için yeniden bir başvuru süreci ile zaman kaybı yaşayacağız.
maqnet0
(16/05/2020 - 02:03)
Bitirme tezlerinin online teslimi ve deneylerin yine dijital ortamda yürütülmesi gibi bir çok konuda okul kolaylığa gitti fakat staj konusunda pek bir şey yapılmadı.Dersim yoktu stajımı yapıyorken corona yüzünden yarım kaldı okul yok yere 4-5 ay uzamış oldu. Hangi firmada yapılırsa yapılsın çok da ahım şahım olmayan bir şey için okulun uzaması üzücü gerçekten. Bari süreçler normale dönmeye başladığında staj başvurularını online fln yapabilsek.

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.