usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
dönem ortası stajyer kabul eden firmalar?
Arkadaşlar benim tüm stajlarım duruyor yaşım da 28 mezun olmak için sadece stajlarım kaldı. Dönem içinde stajyer kabul eden aklınızda firma varsa yazabilir misiniz? Yaklaşık 40 yere başvurdum ama çok azı geri döndü bu konuda yol gösterebilecek olan varsa çok sevinirim?


gönderen: mustafarsystem - 14/01/2020 - 08:52
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
KiyoMaru
(14/01/2020 - 12:28)
Hocam ben Kale Kilit(Tekirdağ) ve Mesan Kilit(Silivri) e başvurmuştum. İkisi de olumlu dönüş yapmıştı. Mesleki alan 1 ve 2 yi 40 iş günü dönem içinde Mesan da yaptım. Kale Kilitin fabrikası çok uzaktı sabah servis vardı ama yine de çok erken kalkmam gerekiyordu Mesan ı tercih ettim bende. Kale Kiliti bilmiyorum ama Mesan Kilit de çok ilgilendiler ve imalat adına çok şey öğrendim. Özellikle döküm üzerine her şeyi öğrenebileceğin bir yer.
mustafarsystem
(14/01/2020 - 15:25)
Teşekkürler ikisinde de şansımı deneyeceğim.

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.