usis - mkm

AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
yormayacak bitirme tezi hoca önerileri
arkadaşlar şimdi birileri çıkıp beni hor görecek bu başlık için ama kazın ayağı öyle değil işte. neredeyse on senedir bu okulla zoraki bir ilişki içindeyim. kaç defa bırakmaya yeltendim ama ailem sürekli aksi yöne sürükledi. artık çekip gitmek istiyorum. ileride mühendislik yapmam bile muamma.

her neyse, ansys vb. programlarla beni yormayacak, teoriyle yapılan tezi kabul edecek bir hoca var mıdır? kendime bir şey katma çabam yok, çekip gitmek istiyorum sadece :)

teşekkürler.


gönderen: gamby - 09/09/2019 - 21:44
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
ksevim25
(10/09/2019 - 16:02)
Volkan Ersoy hocadan alabilirsin, kendisi cok iyi niyetli ve yardimsever bi insandir
123ffttmm
(10/09/2019 - 19:08)
Dersleri biraz sıkıntılıydı buna rağmen (birazda mecburiyetten) Tamer Kepceler’den aldım bitirmeyi, benimde bazı problemlerim vardı, evliydim Sakarya da yaşıyordum vs hoca çok yardımcı oldu, her hafta yanına gidersen zaten hoca bitirmeyi kendi yapıyor gibi, sana yalnızca olayı word e aktarmak kalıyor. Ama dediğim gibi evli, şehir dışında yaşayan bir kadın olmamdan kaynaklı olabilir o kadar tolerans. Bitirme olarak kabul edilecek bir evrak değildi asla, kendisini ömür boyu minnetle anacağım.
gamby
(11/09/2019 - 10:17)
tamer kepçeler´in üslubunu ve kendisini pek sevmiyorum. kaba saba bir adam kanımca. kadınlara farklı davranma potansiyeli görüyorum kendisinde. yine de teşekkürler.

volkan ersoy ismini ise çok duydum. bana kalır mı bilemiyorum.
kskn
(11/09/2019 - 16:50)
Prof.Dr. Zeynep Düriye BİLGE´den almıştım. 2 hafta gittim toplam. o 2 Haftada da sohbet ettik tezden konuşmadık. Sen zaten yapıyorsundur dedi. Tez sunum zamanında afişin başına git bekle bir 10 dakika sonra ben geleceğim sunum yaparsın dedi. Eğer 10 dakika sonra gelmezsem sen gel dedi. 10 dakika bekledim odasına gittim hocam gelmediniz dedim. Boş ver sunumu baktım tezine hadi hayırlı olsun dedi gönderdi :) O dönem sadece bitirme tezim vardı ve okula o yüzden sadece tez için gelemeyeceğimi çalıştığımı söylemiştim. O yüzden sağ olsun çok yardımcı olmuştu.

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.