usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
bedri onur hoca - mail cevap
Arkadaşlar maillere cevap vermiyor mu hoca?Mazeret sınavına girdiğim halde notum hala G olarak görünüyor ve F0 ile bırakmış hoca.Günlerdir mail atıyorum ancak cevap vermiyor.Bölüme mi ulaşmam gerekiyor sizce


gönderen: dojeve - 05/06/2019 - 16:55
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
cesuratmaca
(05/06/2019 - 18:14)
Bedri hoca ile baslayan cumlelerim hic olumlu bitmemistir.Her yolu dene kardeşim.
dojeve
(05/06/2019 - 19:34)
Mezun durumundayım ve mazeret sınavına girdiğim halde usisim de sınava girmedi olarak girmiş notumu.Diğer bütün notlarımı girip F0 ile bırakmış.Halbuki bütün quiz ve sınavlarına katıldım ödevimi teslim ettim.Derslerine katıldım.Girdiğim Sınavı G olarak sisteme girerek nasıl F0 verebiliyor anlamıyorum.Bayramımı zehir etti.Kendisine 1 arayla mail atıyorum ama dönmüyor.Bütünleme sınavına da giremiyorum.Böyle basit bir olay için illa bölüme ya da dekanlığa mı başvurmam gerekiyor.Cimer’e dilekçemi yazayım.F0 ile bırakabilir ama girdiğim sınavın sonucu oraya girmek zorunda değil midir?Sınav kağıdım mı kayboldu?Sınav sonucum 0 bile olsa oraya hangi sorumlulukla G girebiliyorlar
Buradan yazıyorum çünkü kendisine ulaşamıyorum.Cevap vermemesinin tatil ile ilgisi olabilir kabulümdür ama böyle bir hatayı yapıp tatil mantığıyla mailime geri dönmemesini nasıl bir sabır ve sukunetle karşılamalıyım?
Gerçekten soruyorum ve gerçekten yönlendirmenize ihtiyaç duyuyorum.


pack
(05/06/2019 - 20:20)
Kardeş bu kadar sikinti yapma. Duzgunce hocayla konus yardım eder, hesap sorar gıbı yaparsan hıc yardımcı olmaz. Tatıl su an, adam tatıl yapıyordur. Hoca mailleri okuyor merak etme. Haftaya geri donus yapar. En kotu yarbisteki sayfasindaki numaradan ararsın, ya da bolumden sorarsin.
Physical Graffiti
(06/06/2019 - 11:14)
Pazartesiyi bekle belki cevap verir. Cevap vermezse peşini bırakma hakkın yenilmez merak etme.

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.