usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
yaz okulu ve staj ile alakalı içinden çıkamadım
Şimdi şöyle, staj yapıyorum ve marmara´da yaz okulu alıyorum. Gelgelelim final sınavlarından birine girmeyip o sınavın ileri tarihte mazeretine girmeyi planlıyorum. Finalin bütünlemesi yok sadece finale girmiyorsun onun yerine mazeretine giriyorsun gibi. Büt olarak değil mazeret olarak geçiyor Sıkıntı şu, mazeret sınavını benim staj günlerimden birine koyarlarsa(ki muhtemelen denk gelir) ve ben de şirketten izin alıp mazeret sınavına girersem stajımın yanma durumu olur mu? Çünkü o gün staj yapacak bu çocuk diye gösteriyor ve ben o gün bir kaç saatliğine sınava girmişim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.


gönderen: invocacionydanza - 11/08/2018 - 23:06
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
invocacionydanza
(11/08/2018 - 23:19)
Bu arada eklemeyi unuttum gerçi anlamışsınızdır mazeret sınavının olacağı gün ders yok. Dersler bitiyor sonra mazereti yapıyorlar. Kısacası, yaz okulu bitiyor, stajım devam ediyor ama stajımın devam ettiği gün sınav oluyor. Gidersem bir sorun olur mu?
makinaci651
(12/08/2018 - 16:57)
o nasıl oluyor sana kağıt imzalatıyorlarya staj esnasında yaz okulu almayacağım bilmem ne diye ikisinide sayıyorlar mı?
invocacionydanza
(12/08/2018 - 23:19)
@makinaci651 yaz okulu almayacagim değil taahuttnamede yaz okulunda ders olduğu gün staj yapmayacaginı taahhüt ediyorsun. Yani takvimde seçtiğin günlerde yaz okulu dersin olmayacak. Benim sorum farklı. Dersler bitiyor bayramdan sonra mazeret konuyor mazeret sinavi da staja denk geliyor şeklinde.
nicksiz
(13/08/2018 - 01:01)
staj yaparken yaz okuluna giden gördüm ytüden ve deftere o gün yaz okuluna gttim yazıyordu. git gir sınavına bi şey olmaz.

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.