usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
yurt disi dil okulu
Daha önce giden varsa tavsiye verebilir mi


gönderen: siyah_beyaz - 08/08/2018 - 14:19
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
hqn1
(08/08/2018 - 15:41)
Evet ben de dinliyorum.Kur malum ortada en uygun yerleri bulmak gerek.
Not:Bu konuda Malta ile başlayan cümleleri okumuyorum.
siyah_beyaz
(09/08/2018 - 06:07)
Ama arastirdigim kadari ile malta vize istemiyor ve en uygunu da.Şuan en cazip yer gibi
hqn1
(09/08/2018 - 07:01)
Okumadım.:)Şaka bir yana orası için pek iyi şeyler duymadım para kaybı olarak nitelendiriyor gidenler.O yüzden eledim direk.Bu arada Dolar 5.4 olmuş.Yıl sonu tahminlerini alalım...
hqn1
(09/08/2018 - 07:43)
Ayrıca anadili İngilzice olmayan bir ülkede İngilzice öğrenmek pek mantığa uygun gelmiyor.Sonuçta sokağa çıktığınızda en basit örnekle bir marketten gıda alırken İngilizce bilginizi konuşturmanız ve derslerde sadece bir reading parçasıyla edinebileceğinziden daha fazla bilgiyi bu şekilde daha rahat ve kanıksatıcı olarak öğrenebilmeniz daha kolay olacaktır düşüncesindeyim.Bu yüzden Malta yerine Türkiye de bir kursa giderim hem daha ucuza mal ederim hem de aynı bilgiyi edinirim diyorum ben.Dil öğrenme olayını da bence hafife alıyoruz herkes İngilizce bildiğini düşünüyor oysaki bir dili öğrenmek bir kültürü öğrenmekle aynı şey.Hal böyleyken sizce Malta da mı bu kültüre daha çok vakıf olunur yoksa İrlanda,İngiltere, ABD, Avustralya gibi ülkelerde mi?" diye de soruyorum.

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.