usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
gorusme saatleri
Arkadaşlar uğur güven hocanın görüşme saatlerini bilen var mı ? Kendisinden. Maktas aldım ama denk getiremedim bir türlü


gönderen: piranha_ - 13/02/2018 - 12:49
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
Vito Corleone
(13/02/2018 - 14:55)
Görüşme saatine gerek yok her gün, dersi olsun veya olmasın, sabah 07.30 gibi okula gelir. Çok disiplinli, çok ciddi tam bir orgeneral gibidir. Ben her gördüğümde hazırola geçer, "Hocam çalışmalarınızda kolaylıklar dileyerek, saygılarımı arz ederim." diyorum, o da "Saol çocuğum" der. Genelde B blokta en üst kattaki tuvalette karşılaşıyoruz; zira hocam tuvaletin kapısını ellemekten bile hoşlanmaz, o derece titizdir. Normalde öğrenciyle pek iletişim kurmaz, yüz göz olmaz ama beni görünce gözümün içine bakar, bazen de tebessüm eder. Yani saygılı davranırsan, yanına eşofman altı ya da yırtık kotla değil de ütülü pantalonla gidersen elinden geleni yapar ki; çok bilgili, çok kültürlü, adeta ansiklopedi gibidir, sanki bütün kitaplar beyninin içindeymiş gibidir. Ders anlatırken bile hiçbir materyal kullanmadan takır takır saydırır.
Vito Corleone
(13/02/2018 - 14:59)

Bir de ense kılından nefret eder, ense traşına çok dikkat et, görüşmelere gitmeden berberde enseni temizlettir. Sakalın varsa kes ama kesmezsen tabiki de bir şey demese de, dik dik bakar. Tertemiz çıta gibi ol. Asker ol yaa asker. O zaman sana güler yüzlü bile davranır. Çok engin, çok ulvi bir insan kendisi, müthiş bir akla ve bilgiye sahip.
siyah_beyaz
(13/02/2018 - 23:41)
Vay be Vito eline sağlık kardeşim çok güzel yazmisin.Simdiden ozlettirdin kendini valla.Yolun bahtin açık olsun..
Vito Corleone
(16/02/2018 - 14:19)
Saolasın has gardaşım. Burdayım yine, öğlen ve akşamları yemekhanede yemek yiyorum, onun dışında kütüphanede İngilizce çalışıyorum. Her zamanki gibi üst kattayım.

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.