usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
mukavemet 2
Arkadaşlar mukavemet 2 alacağım fakat kararsızım,Önceden almış olanlar hangi hocanın geldiği hakkında ve dersin yoğunluğu hakkında bilgi verebilir mi?
Teknik resim2 osman koç-umut kınıt grubundan kaldığım için alacağım bu dersi


gönderen: redlips - 08/02/2018 - 11:57
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
Vito Corleone
(09/02/2018 - 05:15)
Hoca olark kim gelir bilemiyorum ama ben zamaninda önce termo 2 aldım. Surekli bir seyler oluyor p-v diyagramlarinda. Çevrimler filan... Sonradan biraz anladim ama yine de kimse kendini kandırmasın; Türkiye de adım başı enerji santrali değil sonuçta. Ben de finalde DD gelse bile bütunlemeye girmedim ve öbür sefer mukamevet 2 aldim.

Çok da memnun kaldim. Bence mukavemet 2 zor bir ders degil. Tamam ismi korkutucu ama ezber yapmadan adam gibi yapilan sevdigim bir ders. Gerci benim mukavemet 1 de AA ydı. Belki ondan kolay gelmiş de olabilir ama Termo2 de öyle kolay bir ders değil; ezber tarafı da var.

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.