usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
mesleki seçmeli 6 tavsiye
bina otomasyonu
enerji yönetimi 2
iklimlendirme sistem elemanları

bu dersleri önerir misiniz,hocaları kimlerdir,çok aşırı zor mudur

bir de enerji yönetimi 1 almadım,enerji yönetimi 2 de zorlanır mıyım


gönderen: defansagel - 07/02/2018 - 21:17
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
siyah_beyaz
(07/02/2018 - 21:50)
Kardeşim şöyle ki o dersleri direkt almasamda hocalarının verdiği başka dersleri aldim.Bina otomasyonu dersini Ahmet Selim verir ve epey ugrastiriyor 100 küsür soru verir finalde ve vizelerde bu soruları soracağıni söyler cevaplarını bulursun ezberlersin sınava girersin ancak finalde bu soruların dışında başka sorularda cikar.Bu ders seçmeli bir ders için fazla kasıntı ve ugrastirici.Enerji yönetimi 2 dersini Handan çubuk verir daha geçen dönem o kadından ders aldım DCyi 60 yaptı ve dersten kaldım hiç bişey anlatmaz sunum vs yaptırmıştı gerçi ama çanı epey yüksekti.Diger dersi ise Galip Temir verir hocayı bilen bilir 25 e falan geçersin dersi ancak yüksek gecemezsin tabiki çünkü çok ufak hatalarda kağıdını çizer düşük alırsın fazlaca.Kisaca sen başka ders al.
İklimlendirme ve otomativ derslerini al.
İklimlendirme sistemlerinde test ayar devreye alma
Motorlarda aşınma yağlama
Taşıt çevre dersleri kolaydır
muhendisbey
(08/02/2018 - 02:57)
endüstriyel kontrol nasıl?
maxwell
(08/02/2018 - 07:31)
enerji yonetimi 2 arkadasin dedigi gibi can yuksek olur. ama bunun sebebi sinavlarin cok kolay olmasidir. tercih edilebilir.
ozandos
(08/02/2018 - 15:57)
iklimlendirme sistem elemanları aldım geçen sene, galip hoca malum olaydan dolayı bize de etkilerini hissettirdi fakat arkadaşın dediği gibi çanı çok iyi yapar mağdur etmez diye düşünüyorum. sınavdan sonra beklediğin notu alamazsın zart diye çizer kağıdı, aldığım tek iklimlendirme dersi aynı zamanda, özet bir ders diye almıştım pişman değilim.

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.