usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
usis´in kapanmaması sorunsalı
İyi haftasonları arkadaşlar. Dersleri stajları ne var ne yok verdik mamafih usis kapanmıyor. 1 hafta oldu la, neden kapanmıyor bu lanet? Öğrenci eğitim planı hellas gibi mübarek masmavi.


gönderen: hulaguhan - 07/10/2017 - 06:09
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
mühendisparçası
(07/10/2017 - 11:02)
Biz senle 1 aydır aynı sorunları yaşıyoruz
laylonstaj
(08/10/2017 - 09:57)
Kendin koşmazsan olmuyor kardeşim benim şöyle bir durumum vardı geçen hafta mezun belgesi almış olmam gerekiyordu lakin son stajım daha okunmamıştı 8 eylülde vermiştim defteri 3 hafta hiçbir şey olmamıştı arkasından koştum acil dedim aynı gün başka bi asistana verildi sağolsun okudu bölüme verdi Alp hoca yine sağolsun yarın kurul var yetiştiricem ben seni dedi salı günü öğlen usis kapandı. Bence sen de dene zaten senin usis tamamen maviymiş bölümle konuş olur diye düşünüyorum.
hulaguhan
(09/10/2017 - 08:24)
Valla sorma biraderim ya, kuruldan karar çıkması çok mu çetrefilli bir hadise? İki dakikalık iş.

Öğrenciliğim süresince haklı olarak tek bir ders saati fazladan devamsızlığım hasebiyle bırakan hocalar oldu. Haklılar da, boynum kıldan ince.

Fakat kendileri türlü mevzuyu Arap sakızı gibi uzatmakta bir beis görmüyorlar. Çok ayıp bir şey bu. Allah bildiği gibi etsin.

İkinci olarak peşinden koşmak benim yükümlülüğüm değil, bu ne gevşek bir kurum yahu. Dersleri verdik, mezuniyet için ekstra 2 3 hafta bekliyoruz. 4 hafta da stajın okunmasına gitti. Etti mi sana 2 ay.

Bir insanın, bir mühendisin 2 ayı bu kadar ucuz mu yahu?
mühendisparçası
(10/10/2017 - 11:02)
öğrenci işlerine sordum 17 ekimde kapanacak dediler hadi hayırlısı :))

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.