usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
makine elemanları 1 - özgen ümit çolak
Merhaba arkadaşlar,
Özgen Hoca dan makine elemanları 1 alıyorum ancak derse gidemiyorum. Daha önce dersi aldığım için devam zorunluluğum yok. Özgen Hoca dan makine elemanları 1 alan arkadaşlar hoca hangi dökümanı kullanıyor, ders notlarını nereye yüklüyor vb bilgileri buradan benimle paylaşabilir mi? Kendisine mail attım cevap yok. Yarbisine erişim sağlayamıyorum. Avesis deseniz boş zaten.

Varsa asistanı falan gidip ona soracam artık. Okula geldiğim zamanlarda kapısı kilitli hocanın.


gönderen: manivela61 - 05/10/2017 - 18:54
 Soru Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
Vito Corleone
(05/10/2017 - 19:32)
Atilla Bozacı makine elemanlari 1 kaynagini kullanir. Bu kitabin dişi yeşil renklidir. Kendisinin Atilla Bozaci yla birlikte hazirladigi dişi pembe renkli bir kitabi da vardir ki burdan da takip edebilirsin. Yarbis ine formul kagidi disinda ders notu filan yuklemez. Bazen odev de verir ve yarbis inde yine yayimlar. Yarbis adresinin onune 1 yani yarbis1 şeklinde aratirsan bulursun. Asistani da Alperen Hocadir. Uzun boylu hafif biyikli kirli sakalli biraz balik etli biri. Odasi da A blokta en ust kattadir. Ozgen Hoca çok degerli ve çok yogun bir profesor hocamiz oldugundan elzem olmayan mailler haricinde cevap verecegini sanmiyorum ve okulda da fazla bulunmayabilir. O yuzden bir sorunun oldugunda Alperen Hocaya danisabilirsin
manivela61
(06/10/2017 - 19:51)
Vito Corleone cevabın için teşekkür ederim :)


Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.