usis - mkm
ucuncubinyil.com
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
staj arayanlar !
Arkadaşlar merhaba. Staj ihtiyacı olanlar bana ulaşabilirse yardımcı olmaya çalışırım. Bir firmanın Ar-Ge biriminde çalışıyorum. Lakin firmanın diğer alanları içinde yardımcı olabilirim. Bilmeniz gereken 4 ayrıntıyı aşağıda belirtiyorum. Detayı bana ulaşan arkadaşlar ile paylaşacağım.

1.Firma GOSB bölgesinde ( Servis Kadıköye kadar mevcut)
2.Firma imalat firması (Talaşlı imalat,Dövme, Döküm)
3.Firma Fason firması yani yurt dışından aldığı işleri yürütmekte lakin her sene yüzde 20 büyüme hacmi ile devam etmekte (%96 yurt dışına çalışan bir firma)
4. Etkili, becerili ve sevilen arkadaşların işe girme garantisi yüksek

Benimle iletişime geçen arkadaşlar pozisyon olması durumunda sizlere dönüş yapacağım. Dönemlik 30-40 stajer aldığımız için ve aktif olarak çok fazla yerden stajer geldiği için pozisyonlar hızlı dolabiliyor. Bilginize. İstediğiniz her şeyi özelden sorabilirsiniz. Usulünce cevaplamaya çalışacağım.


gönderen: kskn - 06/06/2021 - 15:38
 İlan Hakkında Yazılan Cevaplar:

BU İLANA HİÇ CEVAP YAZILMAMIŞ, İLK CEVABI SEN EKLE!

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.