usis - mkm
ÜÇÜNCÜ B?NYIL
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
beşiktaş kampüse uygun ev
Merhaba,
Evimiz Astoria Avm ve Profilo Avm ye çok yakın. Ali Sami Yen otobüs durağına 7 dk uzaklıkta. Aynı zamanda gayrettepe metro durağı ve zincirlikuyu metrobüs durağına da çok yakın. Gece geç saat ulaşımı için ise taksiyle her yere çok rahat şekilde ulaşılabilir durumda. Kısaca harika bir konumu, öğrenci için hiç de fena olmayan bir mahalle ortamı var. Genel olarak beyaz yakalıların ve memurların oturduğu bir çevre. Ev eşyalı, odada da yatak ve dolap var. Digiturk ve fiber internet de mevcut. İki kişiyiz, ev arkadaşım rastalı ben düz bir tipim ve bence tatlı insanlarız. Ilgilenen olursa whatsapptan yazsın. Teşekkürler. 05354497337gönderen: greyberry - 16/08/2018 - 10:28
 İlan Hakkında Yazılan Cevaplar:

BU İLANA HİÇ CEVAP YAZILMAMIŞ, İLK CEVABI SEN EKLE!

Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.