usis - mkm
ucuncubinyil.com
AnasayfaDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
İş başvurusu yapacaklar için GOSB
Mühendis, teknisyen, operatör(işçi), işletme mezunları ve yöneticiciler için Türkiye'deki en iyi iş olanaklarını sunan yerlerden biri Gebze Organize Sanayi Bölgesi'dir.

Gebze Organize Sanayi Bölgesi hakkında genel bilgi:
Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nin (GOSB) en önemli özelliği, konum itibarı ile İstanbul’a dolayısıyla yetişmiş insan gücü ve pazara çok yakın olmasıdır. GOSB´un Derince limanı, Sabiha Gökçen Havalimanı"na yakınlığı bölgeye artı bir avantaj kazandırmaktadır.
GOSB, tamamlanmış alt yapısı ve sahip olduğu nitelikleri ile bir çok yerli ve yabancı sermayeli kuruluşun tercih ettiği, konusunda lider bir organize sanayi bölgesidir.
Bugün GOSB’da bir kısmı deneme üretiminde olmak üzere 89 firma faaliyet gösteriyor. Yaklaşık 10.000 kişi istihdam ediliyor. Tüm yapılaşmanın tamamlanması ile birlikte GOSB’da yaklaşık 45 bin kişi istihdam edilecek.


İŞ BAŞVURUSU!!!

GOSB'da bulunan yerli firmalardan bazıları şunlar:


Aygaz
http://www.aygaz.com.tr/insan_kaynaklari/content/basvurular/IsBasvuru.aspx
Teklas Kauçuk
http://www.teklas.com.tr/ik_form.php
Ülker
http://www.ulker.com.tr/ulkerportal/kurumsal/insan_kaynaklari/isbasvurusu/*GOSB'a nasıl giderim?

İstanbul"dan GOSB"a geliş (TEM- O2); GOSB"a İstanbul"dan Ankara istikametine doğru ulaşmak için Tem (O2) Otoyolunda bulunan Anadolu Gişelerinden çıktıktan sonra sağda Çayırova, Bayramoğlu ve Şekerpınar tabelalarını görene kadar devam edin. Belirtilen çıkışa girin ve gişelerden geçin, sağa dönmeyip düz devam edin. Üst yolun altından geçip, hemen sağda GOSB tabelasını görünce sağa dönün. Üst yola çıkılınca sağa veya sola dönmeden düz devam ettiğinizde önce TOSB-TAYSAD girişi ile karşılaşacaksınız, TOSB-TAYSAD girişini geçip, devam edince solda GOSB girişini göreceksiniz.

Bir ikinci ve daha kısa olan yol ise üst yola çıkınca karşınıza çıkan ilk dört yolda sağa dönerek düz devam etmek. Düz devam ettiğiniz de yine önce TOSB- TAYSAD girişini göreceksiniz, ardından GOSB kuzey girişi sağda karşınıza çıkacak.

İstanbul"dan GOSB"a geliş (E5); E5 karayolundan Ankara istikametine doğru giderken tuzla tabelalarından sonra Çayırova-Bayramoğlu sapağından dönerek, İstanbul tabelalarını takip edin. Sağda Şekerpınar tabelalarını görünce sağa dönün ve devam edin. Üst yola çıkınca sağa veya sola dönmeden düz devam ettiğinizde önce TOSB-TAYSAD girişi ile karşılaşacaksınız, TOSB-TAYSAD girişini geçip, devam edince solda GOSB girişini göreceksiniz.
gönderen: n\a - 29/05/2007 - 07:48
 İlan Hakkında Yazılan Cevaplar:
yorum yapan(tarih) yorum
kemal
(29/06/2007 - 14:50)
ben ışsızım bana iş verın
12 yıllık mekanık bakım ustasıyım sızlerden ış beklıyorum
n\a
(25/07/2007 - 23:07)
sana iş miş yok ne yapcan iş gez
ytümakina
(19/08/2007 - 17:52)
kardeşim öğrenciye iş varmı yeniliklere açık ekip çalışmasına yatkın gelişen dünyayı takip eden ama sadece amacı öğrenmek görmek olana iş varmıııı..


Cevap Ekle

 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir.
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.