usis - mkm
AnasayfaHoca Bilgi BankasıDers Bilgi BankasıDers NotlarıSohbetİletişim
kullanıcı adı:     şifre:    Beni Hatırla       
   

A305teyim.com hocalar hakkında yapılan yorumları sıklıkla kontrol
edip içeriğe uygun hale getirir buna rağmen gözden kaçabilecek hatalı
yorumları (küfür/hakaret vb..) Şikayet Butonu`ndan bize bildirebilirsiniz.TÜM HOCALAR


coşkun güler

Hakkında Yapılan Yorumlar - (26 Yorum) :
loopus3  -  03/02/2009 22:18
coşkun hoca,3 saatlik dersi kasmadan 2 saate indiren;cok naif cok hoş bi MAT hocamızdır...yalnız dersi biraz üstünkörü annatır..-ama bu kişiseldir-...pişman olmazsınızz..!
gursanakdemir  -  04/02/2009 14:29
çok kral hocadır mat2 yi direk ondan alın dersi sıkmadan anlatır espri yapar , bana göre arkadaşığın dediği gibi üstünkörü anlatmıyor her detayına kadar özenle anlatıyor..........
ALPHAGUT  -  27/02/2009 21:23
Bundan yaklaşık 1 saat önce dersinde kendisine sadece 1 yorum yapıldığını ve bunun da olumlu bi yorum olmadığına dem vurmuş bi hocadır.

şimdi baktığımda 2 yorumu var ama bu yetersiz. Yetersiz olmasının sebebi çok tatlı iyi niyetli ve işini iyi yapmasındandır

Şahsen ben mat2yi mecburen başka bi hocadan aldım ama çoşkun hocadan takip ediyorum ve alanında kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Kısacası ders alınası bir hocadır


Bodiroga  -  08/03/2009 23:52
Coşkun hocanın dersi üstün körü anlattığını düşünmüyorum,hatta bnce çok detaylı ve güzel anlatıyor.Karıştırmamız gereken yerleri durmadan tekrarlıyor ve artık kafama kazındı bazı şeyler (bkz:5x çarpı e üzeri x kare dx in integrali soru bitmiştir kısmi kullanmayın sakın :=) hoca bizim nerelerde hata yapabileceğimizi çok iyi biliyor ve her ders 5-10 kez uyarıyor bizi, artk rüyama bile girecek nerdeyse :P ).Cuma günleri gecenin o saatinde bana 2-3 saat mat2 yi en önden dinletiyo ya helal olsun :=).
nickel  -  30/03/2009 21:42
tek kelimeyle süper hocadır, dünya şirinidir, hep güler, mutludur, derste herseyı unutur ve etkisini girersin, kısacası fevkaledenın de fevkınde bır hocadır
birsey_daha_var  -  07/09/2009 00:56
soyadı gibi yüzünde sürekli bir gülümseme olan bir hocadır :) kendisini hep gülen hoca olarak hatırlarız :D derslerde güzel not tutulur sadece bazen herşeyi anlatabilmek düşüncesiyle konuyu derinleştirir ve ana konudan uzaklaşır, faydalanabilene kaliteli bir hocadır ;) bir de az daha unutuyordum; sürekli ders anlatma isteği olan, bu enerjiyi nerden bulduğunu anlamadığımız, ancak öğretme şevkine hayran olduğumuz bir hocadır da :)
yesildusler  -  14/09/2009 18:20
bir öğrencinin hayatında tanıyabileceği en cici matematik hocasıdır bence. şahsen kendisindren mat1 ve mat2 derslerini alabilme şansına eriştim. yoklama sıkıntısı yoktur. göstermelik aldığı bir yoklama olur ama iki gün dersiniz varsa birinde yalnızca imza kağıdı dolaştırır, iki güne birden attırır. ama buna güvenip gitmezlik etmeyip de derslerine giren öğrenciler daima daha başarılıdır. ben sadece derse gidip başka bir çalışma yapmadan gayet iyi notlar aldım. öğrencinin işine yarayacak püf noktalarını aktarmada gayet başarılıdır. kafanıza kazır. örnek çözümünde lisede gibi sıraların arasında dolaşır, herkesle tek tek ilgilenir. ders dışında da içinde de gayet neşeli ve öğrencilerle ilişkilerinde başarılı bir hocadır. bi´tanediiiir =))
Fluxworm  -  25/09/2009 09:45
matematiğin güler yüzle vücut bulmuş hali. mükemmel bir insan. dersine gelen öğrenciye gösterdiği tavır bu okuldaki üç-beş akademisyende daha olsa yıldız teknik üniversitesi öğrencisiyle-akademisyeniyle bir marka olur bu kadar büyük konuşuyorum. dersteki her bir öğrencinin anlaması için elinden geleni yapar, kimi zaman dolaşırken sıraları tek tek sorar ve anlamayanı farkederse gider defterine kalem ile başlar yazmaya ve anlatır. daha ne olsun. örnek üstüne örnek çözer en hin ve cin sorular üzerinde çalışır. konuyu bilen bir öğretmenin en büyük eksikliği onda yoktur; hangi zorluk seviyelerinden geçerek konuyu anlatabileceğini çok iyi bilir. her daim yüzü güler. espriler yapar. kendi grubundan ders alıp da gelmeyenlere üzülür. dersleri zaten abzürd bir saatte değilse hıncahınç doludur. onun gibi bir insanı tanımak için bile dersi alınabilir. ona notum a. daha yükseği olsa can kurban =)
hatti  -  01/10/2009 21:55
coşkun hoca bu donem mat1 vermıyo dif ve lineer veriyor.kendısınden gecen sene 1ve 2 aldım. yeni gelen tum arkadaslarıma tavsıye ettıgım bı hocadır. ogrencılerıde bolumunude mat ı da cok sever. eger takıp edılırse derslerı anlamamak ımkansızdır:)mat ı zaten anladıgınız ıcın sınavda da zorlanmıyosunz gereken tum bılgılerı kendsı vermıs oluyo ;)
okuldaki en en en ii hocalardan biridir. hatta benim ders aldıgım en ii hocadırkendisi:)

Mavi*  -  22/11/2009 21:00
coşkun hoca mükemmelin ötesinde bir hocadır değerini bilin açtığı ders varsa hemen alın.geçen yıl adam bir integral anlattı ben böyle bir tarzda integral anlatan görmedim hala takır takır integral alıyorum adamcağızın anlattıkları duruo aynen. tecrübesinden dolayı sınavda soru tutturma oranı %100 dür.(geçen yıl öleydi valla).Mesleğini çok sever ders anlatırken bazen kendini öyle kaptırırki sınıf ile hep beraber kendinizi gülerken bulursunuz ama hocaya saygı çok büyüktür hocanın bu tarzını kimse olumsuz eleştirmez. malesef sigara kullanır ama bunu öğrencinin yanında yapmaktan utanır sigara içerken yakalarsanız sigarayı hemen kaybeder nereye gittiğini anlayamazsınız bile :) hayatımda gördüğüm en iyi hocalardan biridir keşke herkes coşkun hocamız gibi olsa. şu anda yıldızda daha iyi adı olan bir okuldayım ama böyle hocalar inanın yok çok nadir çıkar. bir gün belki bu yazıyı görürse geçen yıl mat2 sınıfında başka bir hocada olup da kendisinden dersi takip eden ve sınıfında en iyi ortalamayla geçen öğrencinin yazdığını bilsin hocama saygılar...
biohazardhm  -  07/01/2010 11:55
soyadı gibi güler, gülümser size :)
halden anlayan, yardımsever biridir.

heatcliff  -  23/01/2010 23:29
Abartmıyorum Coşkun Hocayı anlatmaya keliemeler yetmez. Hangisinden başlayayım ?
Bir kere ÇOK KRAL Bir Hocadır , Dersi Çok İyi Anlatır , Öğrencilerle iletişimi çok iyidir , espri yapar yeri geldiğince, derste hiçççççç sıkmaz...
Kısacası soyadı gibi GÜLERyüzlü bir insandır.
Bence onu tanımadan bu okuldan mezun olanlar çok şey kaçırırlar :)

pavel  -  08/02/2010 18:47
Dersin nasıl geçtiğini anlamazsın, yaptığı espirilerden sonra kendine özgü gülüş stili 10numaradır. Dersi çok iyi anlatır.
A getirmenin formülü= yalnızca Coşkun hocanın yazdıklarına sınavdan önce adam akıllı 1 saat bak, defterdeki örnekleri çöz yeterli...

jizemu_ua  -  10/02/2010 17:10
Soyadıyla bütünleşmiş GÜLERyüzlü dünya tatlısı bi hoca:) dersi hiç sıkmadan anlatır, su gibi geçer her ders hatta nası geçtiğini anlamazsın bile... Her derse gidilirse dersten çok rahat A ile geçilir. Önemli noktaların üstünde çok durur. Ders dışında da her türlü yardımı yapar. Muhabbeti süperdir:D bu oklda gördüğm en ii hocadr...
kendinemusluman  -  16/02/2010 06:26
matematik mühendisliği bölümünde lakabı peygamber olarak bilinen hoca.
icetea  -  08/06/2010 19:51
bugune dek adının gectigi ortamlarda her 10kisiden 10´u sırıtarak, sevincle kendisinden bahsetti..
özetle;
insanın babası gibi sevilesi insandır.

demirrr  -  14/09/2010 18:59
Dersi en ince ayrıntısına kadar anlatan, insanlığıda en az ders anlatışı kadar muhteşem olan matematikçi!!!
mavis  -  28/11/2010 21:29
TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL Bİ HOCA onu anlatmaya kelimeler yetmez :) iyiki coşkun hoca benim hocam :)
sirseriii  -  12/02/2011 00:07
dif denklemler dersini aldım coşkun hocadan.diğer gruptaki hoca isyan etmişti ´´benim öğrencilerim de sınıfınıza gelip ders ediyor sınıfta 10 kişiye ders anlatıyorum´´ diye..bu sebeple yoklama almaya başlamıştı ...bu bilgi yeterli sanırım
berlinduvari  -  03/06/2011 15:50
harika bir insandır tarif etmek çok zor. hoca değil ebeveyn gibi bir halidir vardır hatta. her halinde her tavrında bir naiflik vardır öyle de iyi niyetlidir. nümerik analiz ve lineer cebir derslerini ondan almıştım. derste ne gösterdiyse onu ister, kasmaz. yoklama da almaz ama buna rağmen sınıf hep doludur.
şaşkın12  -  13/08/2011 13:21
ne desem az onun için..peygamber misali.mat müh ün canı. vatan hocadan kaldığım analiz 1 i ondan almıştım da şu an kendimi bilgi dolu hissediyorum.az ve öz anlattı dersi bu yüzden de temel ama çok iyi oturuyo herşey.zaten derste anlattığını hatta ödev sorusu diye yazdırdığı soruları sorduğu için geçmesi hayli kolay ve geçtikten sonra bile dersine girilesi hocadır :)
kullanıcıadı  -  23/12/2011 01:41
kendisinden ders almak hiç nasip olmadı ama öğrencinin dostudur.çok çok iyi bir insandır.Allah ona hep güzel kapılar açsın inşallah.
aykırı  -  20/02/2012 03:04
Mat2 dersini Salih hocadan aldım ama Coşkun hocanın derslerine girdim. 2 vizede de Salih hocanın sınıfının en yüksek notunu aldım. Mat2nin son dersi biraz dif anlatmıştı, dif dersine pek uğrayamadığım halde dif ilk vizeden 90 almıştım (onun sayesinde). Ödev diye deftere yazdırdığı sorunun aynısı vizede çıktı ve rakamları bile neredeyse aynıydı.

Mezuniyetim yaklaştı, bu okulda öylesine hoca gibi hoca inanın tanımadım.

lmbypfd  -  01/03/2012 00:24
Okulda severek dersine gittiğim nadir hocalardandır , biz aramızda şirin baba diyorduk , adam 7/24 gülüyor hiç suratının asık olduğunu görmedim , ders konusunda da gördüklerimin arasında en kralıdır , iyi ki var böyle hocalar da okul çekiliyor valla . çok yaşa coşkun hocam , adam kings :D
chemist7  -  16/08/2012 23:03
Adamın karesidir.Net.
kuzu  -  16/03/2013 11:13
2.sınıf öğrencisiyim ve daha bir ders bile almadım Coşkun Hocadan..Buna rağmen çok çok seviyorum Coşkun Hocayı,dünyanın en yardımsever ve tatlı insanı bana göre..O babacan tavrından biraz olsun nasiplenebilmek için insanın soru sorası geliyor:).İnsanlığından kendimize sınırsız pay çıkarabileceğimiz biri..

BU KONU KİLİTLENMİŞTİR!


  · volkan ersoy    (188 Yorum)
  · seyyid gani    (170 Yorum)
  · ibrahim eren    (105 Yorum)
  · eyüp akaryıldız    (104 Yorum)
  · billur kaner    (96 Yorum)
  · ayşegül akdoğan eker    (87 Yorum)
  · hüseyin bayıroğlu    (74 Yorum)
  · ferhat dikmen    (73 Yorum)
  · tamer kepçeler    (73 Yorum)
  · ahmet çelik    (70 Yorum)
  · beyazıt kahraman    (65 Yorum)
  · anıl nomak akdoğan    (63 Yorum)
  · mustafa alışverişçi    (59 Yorum)
  · sabiha yıldız    (59 Yorum)
  · mehmet emin kılar    (58 Yorum)
  · fethi murat doğan    (56 Yorum)
  · övün ışın    (54 Yorum)
  · mehmet emin yurci    (54 Yorum)
  · zeynep düriye bilge    (50 Yorum)
  · murat kıyak    (49 Yorum)
  · ilyas istif    (49 Yorum)
  · hüseyin sönmez    (48 Yorum)
  · berna alpan bolat    (47 Yorum)
  · barbaros batur    (47 Yorum)
  · mehmet bozca    (46 Yorum)
  · uğur güven    (42 Yorum)
  · teyfur erdoğdu    (42 Yorum)
  · süleyman hakan sevilgen    (42 Yorum)
  · atilla salt    (40 Yorum)
  · oktay özcan    (40 Yorum)
  · şükrü bekdemir    (39 Yorum)
  · seyhan özen    (39 Yorum)
  · ismail teke    (37 Yorum)
  · hasan hüseyin erdem    (37 Yorum)
  · özgen ümit çolak    (36 Yorum)
  · ahmet sağırlı    (35 Yorum)
  · burhanettin çetin    (33 Yorum)
  · selahattin yumurtacı    (32 Yorum)
  · müslüm özışık    (32 Yorum)
  · meryem handan çubuk    (30 Yorum)
  · zafer doğan    (30 Yorum)
  · galip temir    (30 Yorum)
  · murat alan    (30 Yorum)
  · nusret emirol    (30 Yorum)
  · cemile inan    (29 Yorum)
  · mehmet yılmaz    (29 Yorum)
  · atilla bozacı    (29 Yorum)
  · ismail cevahir    (29 Yorum)
  · filiz kanbay    (29 Yorum)
  · servet es    (28 Yorum)
  · ahmet doğan    (28 Yorum)
  · zehra yumurtacı    (28 Yorum)
  · salih çelik    (28 Yorum)
  · nursel can    (28 Yorum)
  · can karahasanoğlu    (28 Yorum)
  · ismail yüksek    (27 Yorum)
  · ziya soyuçok    (26 Yorum)
  · kutsal bozkurt    (26 Yorum)
  · tarkan sandalcı    (26 Yorum)
  · şükran dağ    (26 Yorum)
  · coşkun güler    (26 Yorum)
  · ersun yalçın    (25 Yorum)
  · olcay kıncay    (25 Yorum)
  · mehmet beşikçi    (25 Yorum)
  · hülya özdağ    (25 Yorum)
  · emrullah hakan kaleli    (24 Yorum)
  · serpil uslu    (24 Yorum)
  · hasan ünal    (24 Yorum)
  · eray yılmaz    (23 Yorum)
  · berna kurt    (23 Yorum)
  · ibrahim şahin    (23 Yorum)
  · tulon kurter    (22 Yorum)
  · tülin ural    (22 Yorum)
  · derya burcu tümer özkan    (22 Yorum)
  · recep yumurtacı    (22 Yorum)
  · recep öztürk    (22 Yorum)
  · semih sezer    (22 Yorum)
  · hilal tufan    (22 Yorum)
  · birsel can ömür    (22 Yorum)
  · arzuhan kocabaş    (22 Yorum)
  · nuri alpay kürekçi    (22 Yorum)
  · alp tekin ergenç    (22 Yorum)
  · ayşe kara    (21 Yorum)
  · muhittin soğukoğlu    (21 Yorum)
  · bayram ali ersoy    (20 Yorum)
  · erdem uzunsoy    (20 Yorum)
  · ahmet cengiz toksoy    (20 Yorum)
  · zeliha çelen boztilki    (20 Yorum)
  · ahmet topuz    (20 Yorum)
  · setenay nil doğan    (19 Yorum)
  · oya baykal    (19 Yorum)
  · ahmet koyun    (19 Yorum)
  · merih serin savacı    (19 Yorum)
  · ali osman ayhan    (19 Yorum)
  · zerrin oer    (18 Yorum)
  · yusuf öz    (18 Yorum)
  · ayşe serpil baytaş    (18 Yorum)
  · erhan altan    (17 Yorum)
  · numan durakbaşa    (17 Yorum)
  · orhan deniz    (17 Yorum)
  · gülsema dalgıç lüyer    (17 Yorum)
  · abdürrezzak emin bozdoğan    (17 Yorum)
  · nalan turna    (17 Yorum)
  · emre kongar    (16 Yorum)
  · erhan bayram    (16 Yorum)
  · feride feyza hepçilingirler    (16 Yorum)
  · çetin taşseven    (16 Yorum)
  · muammer özkan    (16 Yorum)
  · rahmi güçlü    (16 Yorum)
  · muharrem erdem boğoçlu    (16 Yorum)
  · cem ertek    (16 Yorum)
  · arzu ekoç    (16 Yorum)
  · oktay şahin    (15 Yorum)
  · songül aydın    (15 Yorum)
  · özgür sevgi göral    (15 Yorum)
  · cihan demir    (15 Yorum)
  · kadriye şimşek alan    (15 Yorum)
  · bahri şahin    (14 Yorum)
  · yeşim lenger özcanlı    (14 Yorum)
  · sanem peker    (14 Yorum)
  · ahmet dağdaş    (14 Yorum)
  · kerem karaosmanoğlu    (14 Yorum)
  · yunus ali çengel    (14 Yorum)
  · serço serkis yeşilkaya    (14 Yorum)
  · münevver kalaz    (14 Yorum)
  · murat çalışkan    (14 Yorum)
  · murat altekin    (14 Yorum)
  · gürsel yeşilot    (13 Yorum)
  · vasfi emre ömürlü    (13 Yorum)
  · ibrahim erden    (13 Yorum)
  · orkun özener    (13 Yorum)
  · aykut safa    (13 Yorum)
  · müzeyyen doğan    (12 Yorum)
  · hasan alpay heperkan    (12 Yorum)
  · erdener akyüz    (12 Yorum)
  · nilgün aygör    (12 Yorum)
  · çiğdem oruç luş    (12 Yorum)
  · fahri çelik    (12 Yorum)
  · macide cantürk rodop    (12 Yorum)
  · hatice hande dodanlı    (12 Yorum)
  · halil özer    (12 Yorum)
  · ibrahim şimbil    (11 Yorum)
  · nurten vardar    (11 Yorum)
  · didem gürses    (11 Yorum)
  · fuat alarçin    (11 Yorum)
  · ilknur keskin    (11 Yorum)
  · mehmet mesut özgürler    (11 Yorum)
  · metin subaşı    (11 Yorum)
  · salim yüce    (11 Yorum)
  · mehmet hikmet yükselici    (11 Yorum)
  · devrim yazıcı    (11 Yorum)
  · mustafa sivri    (11 Yorum)
  · ali volkan akkaya    (11 Yorum)
  · hakan demir    (11 Yorum)
  · mustafa bayram    (10 Yorum)
  · yeşim maraşlı koyuncu    (10 Yorum)
  · kubilay kutlu    (10 Yorum)
  · cumhur oktay azeloğlu    (10 Yorum)
  · tamer yılmaz    (10 Yorum)
  · ali serdar vanlı    (10 Yorum)
  · ayten özkan    (10 Yorum)
  · murat deniz soygeniş    (10 Yorum)
  · özgür akçalı    (10 Yorum)
  · burçin eroğlu    (10 Yorum)
  · hasibe aygül yeprem    (10 Yorum)
  · muhsin aydın    (10 Yorum)
  · alper mert acar    (9 Yorum)
  · erdoğan mehmet özkan    (9 Yorum)
  · ayfer saraç    (9 Yorum)
  · mahmure özgür    (9 Yorum)
  · nurullah gültekin    (9 Yorum)
  · hüseyin birtan kavanoz    (9 Yorum)
  · ayşe emengen    (9 Yorum)
  · selmahan selim    (9 Yorum)
  · ömer gök    (9 Yorum)
  · özer ozankaya    (9 Yorum)
  · pınar sena savur    (9 Yorum)
  · ahmet ünal    (9 Yorum)
  · ayten davutoğlu    (9 Yorum)
  · süleyman doğan    (9 Yorum)
  · murat donduran    (8 Yorum)
  · basri demiryürek    (8 Yorum)
  · hüseyin başlıgil    (8 Yorum)
  · özlem cankurtaran    (8 Yorum)
  · özlem bakşi    (8 Yorum)
  · kerem asmaz    (8 Yorum)
  · serpil karayel    (8 Yorum)
  · fatih taşçı    (8 Yorum)
  · osman caner taslaman    (8 Yorum)
  · burhan celil ışık    (8 Yorum)
  · alev taşkın gümüş    (8 Yorum)
  · fügen bülbül    (8 Yorum)
  · ergün yaşar    (8 Yorum)
  · kevser köklü    (8 Yorum)
  · rıza demirbilek    (8 Yorum)
  · serap güneş    (8 Yorum)
  · ercan izgi    (8 Yorum)
  · gözde orhan    (8 Yorum)
  · bahri besimoğlu    (8 Yorum)
  · ayşegül alaca    (8 Yorum)
  · vatan karakaya    (8 Yorum)
  · göknur akçadağ    (8 Yorum)
  · meral bayraktar    (8 Yorum)
  · betül atamer    (7 Yorum)
  · mehmet berk balçık    (7 Yorum)
  · burcu varol    (7 Yorum)
  · didar zeynep batumlu    (7 Yorum)
  · erhan berat fındıklı    (7 Yorum)
  · yasin üst    (7 Yorum)
  · göksel akçin    (7 Yorum)
  · kadir erkan    (7 Yorum)
  · ismail bayer    (7 Yorum)
  · fahri okan pekiner    (6 Yorum)
  · burak sevingen    (6 Yorum)
  · yonca turgut    (6 Yorum)
  · uğur bütün    (6 Yorum)
  · ahmet ekerim    (6 Yorum)
  · şevket özgür atayılmaz    (6 Yorum)
  · levent yüksek    (6 Yorum)
  · nurettin umurkan    (6 Yorum)
  · ülkü sağesen    (6 Yorum)
  · ayşe durusoy    (6 Yorum)
  · rüştü uçan    (6 Yorum)
  · neslihan erkan    (6 Yorum)
  · rabia şeminur topal    (6 Yorum)
  · bedri gencer    (6 Yorum)
  · orhan içelli    (6 Yorum)
  · erdal gül    (5 Yorum)
  · dursun cengiz    (5 Yorum)
  · zeynep sezgin    (5 Yorum)
  · cangül örnek    (5 Yorum)
  · salih karanfil    (5 Yorum)
  · mihrigül ekşi altan    (5 Yorum)
  · ilker cenan bıçakçı    (5 Yorum)
  · zehra can    (5 Yorum)
  · irfan yavaşlıol    (5 Yorum)
  · alper uysal    (5 Yorum)
  · hüseyin yılmaz    (5 Yorum)
  · asuman aşıkoğlu    (5 Yorum)
  · ışıl boy    (5 Yorum)
  · türkay gökgöz    (5 Yorum)
  · şule çolak    (5 Yorum)
  · fatma tiryaki    (5 Yorum)
  · ramazan gürsel hoşbaş    (5 Yorum)
  · hülya şahintürk    (5 Yorum)
  · cenk onan    (5 Yorum)
  · arzu turan    (5 Yorum)
  · alperen acar    (5 Yorum)
  · ışık karabay    (5 Yorum)
  · ahmet serdar türk    (5 Yorum)
  · fatma inci albayrak    (5 Yorum)
  · metin soycan    (5 Yorum)
  · tuncer kaya    (5 Yorum)
  · irfan şiap    (5 Yorum)
  · aslı daldal evren    (5 Yorum)
  · ahu karasulu    (5 Yorum)
  · mustafa yıldırım    (5 Yorum)
  · sevgi kocaoba    (5 Yorum)
  · füsun balık şanlı    (5 Yorum)
  · ayşe erdölen    (5 Yorum)
  · neşet toku    (5 Yorum)
  · hakan yazıcı    (5 Yorum)
  · nezahat demirhan    (4 Yorum)
  · handan gürbüz    (4 Yorum)
  · mesut güner    (4 Yorum)
  · reyhan kaya    (4 Yorum)
  · ahmet sinan öktem    (4 Yorum)
  · emel yurt    (4 Yorum)
  · ahmet dursun alkan    (4 Yorum)
  · neşat karakelle    (4 Yorum)
  · bülent bayram    (4 Yorum)
  · burçin akgönül eyol    (4 Yorum)
  · muhammet kasım şener    (4 Yorum)
  · zeynep kandemir    (4 Yorum)
  · ayza vardar    (4 Yorum)
  · hülya doğan    (4 Yorum)
  · ayşegül baykan    (4 Yorum)
  · aysel yapıcı    (4 Yorum)
  · özlem mendi    (4 Yorum)
  · hüsnü cankurtaran    (4 Yorum)
  · halil efe öney    (4 Yorum)
  · hasan tatlıpınar    (4 Yorum)
  · nabi yüzer    (4 Yorum)
  · ibrahim koç    (4 Yorum)
  · nergis arsu    (4 Yorum)
  · mehmet hacısalihoğlu    (4 Yorum)
  · ibrahim emiroğlu    (4 Yorum)
  · aslı günay    (4 Yorum)
  · ufuk keleş    (4 Yorum)
  · ercan muharrem erkuş    (4 Yorum)
  · fatih gülbakan    (4 Yorum)
  · ahmet reşat saraoğlu    (4 Yorum)
  · hülya demir    (4 Yorum)
  · aslıhan doğan    (4 Yorum)
  · arzu soycan    (4 Yorum)
  · yunus alapan    (4 Yorum)
  · bilge doran    (4 Yorum)
  · atınç pırtı    (4 Yorum)
  · şaban çetin    (4 Yorum)
  · meral aydın    (3 Yorum)
  · mehmet şirin    (3 Yorum)
  · necati tahralı    (3 Yorum)
  · tufan demirel    (3 Yorum)
  · ilhan başaran    (3 Yorum)
  · emre erbatur    (3 Yorum)
  · şükrü onurcu    (3 Yorum)
  · feryal yurtseven    (3 Yorum)
  · umut rıfat tuzkaya    (3 Yorum)
  · müjde didem sungur    (3 Yorum)
  · şule gürbüz    (3 Yorum)
  · burcu durak    (3 Yorum)
  · hakan kurunç    (3 Yorum)
  · fatma nur uygun    (3 Yorum)
  · selim ay    (3 Yorum)
  · hanife hiçler    (3 Yorum)
  · kayhan gülez    (3 Yorum)
  · aslan inan    (3 Yorum)
  · ebru demirtaş osborne    (3 Yorum)
  · ferit attar    (3 Yorum)
  · hande güner    (3 Yorum)
  · seyfettin bayraktar    (3 Yorum)
  · cüneyt aydın    (3 Yorum)
  · serap kartal yaylı    (3 Yorum)
  · ahmet özdeş    (3 Yorum)
  · ceyda şen    (3 Yorum)
  · serpil bardakçı    (3 Yorum)
  · sabiha manav yalçın    (3 Yorum)
  · mustafa ime    (3 Yorum)
  · naci yastıklı    (3 Yorum)
  · halil erkaya    (3 Yorum)
  · buket erkuş    (3 Yorum)
  · mustafa çiğdem    (3 Yorum)
  · güzin alpdoğan    (3 Yorum)
  · fatih gülgen    (3 Yorum)
  · volkan çağdaş    (3 Yorum)
  · erhan çalışkan    (2 Yorum)
  · arzu çilli    (2 Yorum)
  · seda dugan    (2 Yorum)
  · nihan çetin demirel    (2 Yorum)
  · özlem taştan    (2 Yorum)
  · meral tosun    (2 Yorum)
  · ikbal koyuncu akkılıç    (2 Yorum)
  · ayhan güler    (2 Yorum)
  · tülay çellek    (2 Yorum)
  · ahmet kızılay    (2 Yorum)
  · mehmet selçuk    (2 Yorum)
  · sevinç korkmaz    (2 Yorum)
  · banu göncüler    (2 Yorum)
  · serap yılmaz güneş    (2 Yorum)
  · ali fuat güneri    (2 Yorum)
  · güldeniz kıbrıs    (2 Yorum)
  · sultan çelik    (2 Yorum)
  · ahmet özcan    (2 Yorum)
  · nil giousouf    (2 Yorum)
  · nur eser altun    (2 Yorum)
  · gülten çetin    (2 Yorum)
  · seher özbay    (2 Yorum)
  · gülfidan çiçekdağı    (2 Yorum)
  · ulvi avcıata    (2 Yorum)
  · ayşe zeynep kıvanç    (2 Yorum)
  · muhlis nezihi sarıdede    (2 Yorum)
  · orkan kurtuluş    (2 Yorum)
  · halil emre akbaş    (2 Yorum)
  · tutku vardağlı    (2 Yorum)
  · berk özoğuz    (2 Yorum)
  · naciye coşkun    (2 Yorum)
  · mehmet ertan    (2 Yorum)
  · semra arda    (2 Yorum)
  · ayşe aktan    (2 Yorum)
  · aslıhan zehra tuncay    (2 Yorum)
  · canan cankaya    (2 Yorum)
  · kabuljan murzaev    (2 Yorum)
  · halit pastacı    (2 Yorum)
  · belma bezmez    (2 Yorum)
  · erol muzır    (2 Yorum)
  · filiz güneş    (2 Yorum)
  · cemile güler    (2 Yorum)
  · ayben karasu    (2 Yorum)
  · feray aydoğan    (2 Yorum)
  · tuğba yavuziş    (2 Yorum)
  · bora acarkan    (2 Yorum)
  · zuhal turgut    (2 Yorum)
  · ferdane karaman    (2 Yorum)
  · cengiz çağla    (2 Yorum)
  · mehmet ozan erözden    (2 Yorum)
  · adem ünal    (2 Yorum)
  · sabriye pişkin    (2 Yorum)
  · hatice aynur    (2 Yorum)
  · yasemin asu çırpıcı    (2 Yorum)
  · süleyman şakar    (2 Yorum)
  · ayşe soyuçok    (2 Yorum)
  · yasemin arıkan    (2 Yorum)
  · mehmet salih taci    (2 Yorum)
  · nilgün erselcan    (2 Yorum)
  · ahmet karaaslan    (2 Yorum)
  · zübeyde alkış    (2 Yorum)
  · mustafa ümit gümüşay    (2 Yorum)
  · doğan özgür    (2 Yorum)
  · irfan coşkun    (2 Yorum)
  · burak akpınar    (2 Yorum)
  · esin yörük erbatur    (2 Yorum)
  · şenay atabay    (2 Yorum)
  · kaan yetilmezsoy    (2 Yorum)
  · sanem alpaslan    (2 Yorum)
  · nihat ilhan    (2 Yorum)
  · buket tanju    (2 Yorum)
  · yusuf zeren    (2 Yorum)
  · uğur buğra çelebi    (2 Yorum)
  · mesut şimşek    (2 Yorum)
  · melda yalçın bitigen    (2 Yorum)
  · bahadır gülsün    (2 Yorum)
  · adnan parlak    (2 Yorum)
  · arslan saral    (2 Yorum)
  · niyazi arslan    (2 Yorum)
  · ali melih başaraner    (2 Yorum)
  · vahap engin gülal    (2 Yorum)
  · bahar yiğitbaş akça    (2 Yorum)
  · ayfer erdoğan    (2 Yorum)
  · umut engin ayten    (2 Yorum)
  · nejat nuri çetinkaya    (2 Yorum)
  · bahadır keskin    (1 Yorum)
  · özge özaydın    (1 Yorum)
  · turay gökçen    (1 Yorum)
  · ahmet öktem    (1 Yorum)
  · arif karakaş    (1 Yorum)
  · muhteşem baran    (1 Yorum)
  · ışım genç demiriz    (1 Yorum)
  · hüseyin yıldırım    (1 Yorum)
  · deniz yonucu    (1 Yorum)
  · hamid torpi    (1 Yorum)
  · ensar yılmaz    (1 Yorum)
  · turan yay    (1 Yorum)
  · asım kasapoğlu    (1 Yorum)
  · kaveh bahçeban    (1 Yorum)
  · ayşe yüksel    (1 Yorum)
  · emine karakuş    (1 Yorum)
  · ali gökhan yavuz    (1 Yorum)
  · özden ağra    (1 Yorum)
  · taylan engin    (1 Yorum)
  · mustafa onur gül    (1 Yorum)
  · sibel ergün elverici    (1 Yorum)
  · fikret tokan    (1 Yorum)
  · ayfer tekin    (1 Yorum)
  · zeynep sema baykara    (1 Yorum)
  · emin durul ören    (1 Yorum)
  · nesibe özgül özbilen    (1 Yorum)
  · ilker cörüt    (1 Yorum)
  · emine beyza üstün    (1 Yorum)
  · mehtap özkasap    (1 Yorum)
  · çiğdem yılmaz    (1 Yorum)
  · onur ismail ilkorur    (1 Yorum)
  · cevahir meliha kesemen    (1 Yorum)
  · nur atakul    (1 Yorum)
  · ferah kerimoğlu    (1 Yorum)
  · ayşe balanlı    (1 Yorum)
  · çiğdem baytin    (1 Yorum)
  · emine görün arun    (1 Yorum)
  · ebru enginkaya    (1 Yorum)
  · zafer çeler    (1 Yorum)
  · yonca sezer    (1 Yorum)
  · doğan yıldız    (1 Yorum)
  · ahmet demir    (1 Yorum)
  · binnur sağbaş    (1 Yorum)
  · olcay çetiner    (1 Yorum)
  · betül tarhan    (1 Yorum)
  · yeşim yasin    (1 Yorum)
  · çiğdem yolaçan    (1 Yorum)
  · nuriye bulut    (1 Yorum)
  · selin özçıra    (1 Yorum)
  · afife binnaz hazar    (1 Yorum)
  · cemalettin yaman    (1 Yorum)
  · ayşegül peksel    (1 Yorum)
  · zülal gümüşay    (1 Yorum)
  · pınar kanar    (1 Yorum)
  · şebnem özbek    (1 Yorum)
  · kıymet kına    (1 Yorum)
  · tolga mert    (1 Yorum)
  · mine uslu    (1 Yorum)
  · zeynep erşin    (1 Yorum)
  · selim trabulus    (1 Yorum)
  · mehmet uzunoğlu    (1 Yorum)
  · nilgün kuşkonmaz    (1 Yorum)
  · burak olgun    (1 Yorum)
  · vilayet alekberov    (1 Yorum)
  · ülker beker    (1 Yorum)
  · hande günay    (1 Yorum)
  · emin bostancıoğlu    (1 Yorum)
  · özer özel    (1 Yorum)
  · semra satı    (1 Yorum)
  · arzu hatipoğlu    (1 Yorum)
  · kenan uçku    (1 Yorum)
  · ismail nakir    (1 Yorum)
  · müzeyyen marşoğlu    (1 Yorum)
  · bülent önal    (1 Yorum)
  · nebahat demirhan    (1 Yorum)
  · çiğdem yumuşak    (1 Yorum)
  · kasım eren    (1 Yorum)
  · gencer özcan    (1 Yorum)
  · vişne korkmaz    (1 Yorum)
  · tuğrul özkaracalar    (1 Yorum)
  · mahmut zeki erbay    (1 Yorum)
  · muhammet kurulay    (1 Yorum)
  · berke inel    (1 Yorum)
  · ibrahim kırçova    (1 Yorum)
  · elif kemaloğlu    (1 Yorum)
  · savaş kılıç    (1 Yorum)
  · barış alp özden    (1 Yorum)
  · ahmet göksel ağargün    (1 Yorum)
  · reşat köşker    (1 Yorum)
  · mesut akgün    (1 Yorum)
  · fatma aytan    (1 Yorum)
  · özge gezerler    (1 Yorum)
  · janset kuvulmaz    (1 Yorum)
  · zehra nükhet öcal    (1 Yorum)
  · nezhun gören    (1 Yorum)
  · ahmet hikmet altınkaynak    (1 Yorum)
  · ömer özgür bozkurt    (1 Yorum)
  · ibrahim ekiz    (1 Yorum)
  · emek möröydor derun    (1 Yorum)
  · ali erdoğmuş    (1 Yorum)
  · mustafa baysal    (1 Yorum)
  · gürdal kanat    (1 Yorum)
  · armağan elibol    (1 Yorum)
  · ebru akkaya    (1 Yorum)
  · esin can mutlu    (1 Yorum)
  · faruk yiğit    (1 Yorum)
  · ayla şaylı    (1 Yorum)
  · abdülhamit kırmızı    (1 Yorum)
  · hüseyin taştan    (1 Yorum)
  · semra özkan    (1 Yorum)
  · ergün yıldırım    (1 Yorum)
  · elif konar    (1 Yorum)
  · zeki çizmecioğlu    (1 Yorum)
  · zeynel yalçın    (1 Yorum)
  · aysu yarman    (1 Yorum)
  · fügen torunbalcı aydın    (1 Yorum)
  · nuran güzel    (1 Yorum)
  · bülent vural    (1 Yorum)
  · esra poyraz    (1 Yorum)
  · savaş balin    (1 Yorum)
  · mine elif karslıgil    (1 Yorum)
  · ahmet tevfik inan    (1 Yorum)
  · ibrahim şenol    (1 Yorum)
  · selçuk alp    (1 Yorum)
  · serkan ekinci    (1 Yorum)
  · yasemen uçan    (1 Yorum)
  · fatma fulya patır    (1 Yorum)
  · ibrahim doymaz    (1 Yorum)
  · doğan karadağ    (1 Yorum)
  · kamuran nur bekiroğlu    (1 Yorum)
  · salih dinçer    (1 Yorum)
  · adem altay    (1 Yorum)
  · ergün keleşoğlu    (1 Yorum)
  · murat ergenekon selçuk    (1 Yorum)
  · semih önüt    (1 Yorum)
  · vildan özkır    (1 Yorum)
  · erdoğan kirpi    (1 Yorum)
  · selin soner    (1 Yorum)
  · orhan özdemir    (1 Yorum)
  · sibel zorlu    (1 Yorum)
  · selami demir    (1 Yorum)
  · ayşegül şenyiğit    (1 Yorum)
  · belkız bilgin eran    (1 Yorum)
  · erhan akdoğan    (1 Yorum)
  · hatice ahu hatipkarasulu    (1 Yorum)
  · yasin karagöz    (1 Yorum)
  · ozan erdem güzel    (1 Yorum)
  · kutalmış gümüş    (1 Yorum)
  · mustafa kemal sevindir    (1 Yorum)
  · adem bakkaloğlu    (1 Yorum)
  · uğur doğan    (1 Yorum)
  · nedim onur aykut    (1 Yorum)
  · tolga aktürk    (1 Yorum)
  · bahattin erdoğan    (1 Yorum)

Tüm Hocalar  
 
a305teyim.com © 2007 - forzamakine tarafından hazırlanmıştır.
a305teyim.com YTÜ makine mühendisliği öğrencileri tarafından hazırlanmış olup, burada yazılan hiçbir içerikten sorumlu tutulamaz. yazılan her yorum kişinin kendisine aittir,
a305teyim.com üyelerinin kişisel verilerini saklı tutar, başka kurum ya da kuruluşlarla paylaşmaz ancak gerektiğinde yasal mercilerin istemesi üzerine bu bilgiler aleyhinize kullanılabilir.